Moje konto
  • Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHS75312 213G(G)3.33ZpTsYKDAX Bezpłatny odbiór osobisty w 46 sklepach Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHS75312 213G(G)3.33ZpTsYKDAX Bezpłatny odbiór osobisty w 46 sklepach

Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHS75312 213G(G)3.33ZpTsYKDAX Bezpłatny odbiór osobisty w 46 sklepach

1 oferta z 1 sklepu

Producent Amica WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentAmica

Ekonomiczna, bezpieczna w użytkowaniu, łatwa w obsłudze, taka jest kuchnia do zabudowy z płytą ceramiczną, należąca do linii Scandium. Model GHS75312 to stylowa inoxowa płyta oraz nowoczesny piekarnik ze sterowaniem do płyty.Piekarnik kuchni GHS75312, nawiązuje do skandynawskich trendów we wzornictwie.

Cechuje go inoxowy front oraz elegancki panel z pokrętłami oraz programatorem Ts. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, które są dużym udogodnieniem podczas kulinarnych popisów.

Zaletą tego piekarnika jest też szybszy od standardowego o 20% nagrzew.Pakiet No problem to rozwiązanie zastosowane w piekarniku kuchni GHS75312 Dzięki niemu utrzymanie wnętrz piekarnika w czystości jest naprawdę łatwe.

Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast System czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.Wkłady katalityczne, w które wyposażony jest piekarnik kuchni GHS75312 to obok pakietu No Problem kolejne rozwiązanie, które pomoże utrzymać wnętrze komory piekarnika w czystości.

Wkłady pochłaniają tłuszcz i brud, który osadza się na ściankach piekarnika. Gdy wkłady się zużyją można je wymienić.Piekarnik Integra w kuchni GHS75312 wyposażony został w opiekacz elektryczny o mocy 2000W.

Dzięki niemu przygotowanie ryby z grila, szaszłyków czy pieczonych kiełbasek niestanowi żadnego problemu. Idealne rozwiązanie dla lubiących tosty.Płyta gazowa kuchni GHS75312 wykonana została z inoxu. Cechuje ją zapalacz gazu w pokrętle, system Optigas oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Optigas system dzięki, specjalnie skonstruowanym dyszom gwarantuje mniejsze zużycie gazu nawet do 12%. Zabezpieczenie przeciwwypływowe palników, eliminuje niebezpieczeństwo ulatniania się gazu przy przypadkowym zgaśnięciu płomienia palnika.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też