Amica 58GG423ZPF

Amica 58GG423ZPF

 • Cena od: 740
 • Cena do: 899
 • Oszczędzasz: do 18%
Oferty 1-10 ułożone według:
Morele.net sp. z o.o.4.45/559,3 tys. opinii
Kuchnia gazowa Amica 58GG4.23ZPF(W) Raty od 30,00 zł

Kuchnia gazowa Amica 58GG4.23ZPF(W) Raty od 30,00 zł

Dostępny do tygodnia

746 zł

+ dostawa od 12 zł
 • 19,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 30 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 14,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 19 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 12 zł Inpost
 • 14,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 19 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 12 zł Inpost
 • 19 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 12 zł Inpost
Przejdź do sklepu

Morele.net sp. z o.o.

Agito.pl4.6/537,3 tys. opinii
Amica 58GG 4.23 ZPF (W) /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Amica 58GG 4.23 ZPF (W) /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Dostępny od ręki

779 zł

+ dostawa od 12 zł
 • 35 zł Przesyłka pocztowa
 • 32 zł Kurier
 • 20 zł Odbiór osobisty
 • 20 zł Przesyłka pocztowa
 • 20 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Agito.pl

Informacje o produkcie

Planujesz remont kuchni i chcesz ją wyposażyć w kuchnię gazową? Kuchnia to serce każdego domu. Jeśli wyposażysz ją w dobry sprzęt, stanie się ona miejscem, w którym z większą przyjemnością przygotujesz posiłki dla siebie i bliskich. Przeczytaj charakterystykę kuchni gazowej Amica 58GG423ZPF i przekonaj się, że jest to sprzęt idealny do Twojego domu.

Amica 58GG423ZPF

Budowa

Kuchenki gazowe składają się z płyty grzejnej, która posiada najczęściej 4 palniki oraz z piekarnika. Ich szerokość wynosi zazwyczaj 50-60 cm. Ruszt płyty grzejnej może być żeliwny bądź emaliowany. Ten pierwszy cechuje się większą wytrzymałością, jest cięższy, ale też droższy. Przyjrzyj się czy ruszt w jednej części czy jest podzielony. Mniejsze elementy łatwiej czyścić. Również same płyty mogą być wykonane z rożnych materiałów. Dostępne są emaliowane ze stali nierdzewnej, szklane lub ceramiczne. Rodzaj tworzywa, z którego zrobiona jest płyta nie ma kluczowego znaczenia jeśli chodzi o użytkowanie, aczkolwiek te emaliowane mogą być mniej trwałe. Piekarnik kuchenki może mieć palnik umieszczony w dolnej bądź górnej części. Użyteczną opcją w piekarniku jest termoobieg. Pozwoli ona na równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza we wnętrzu urządzenia. Półki siatkowe i blachy umieszczone są na prowadnicach drabinkowych (czyli wyżłobieniach w ścianach piekarnika) lub na prowadnicach teleskopowych czy wózkach. Te ostatnie, ze względu na swoją konstrukcję, mogą trochę utrudniać czyszczenie. Sterowanie w kuchenkach gazowych jest mechaniczne bądź elektroniczne. Mechaniczne to pokrętła. Bardziej zaawansowane modele mogą posiadać elektroniczne przyciski oraz wyświetlacz. Dzięki szklanym drzwiom oraz oświetleniu wewnątrz piekarnika możesz bez problemu sprawdzać stan Twojego dania.

Funkcje

Nowsze modele kuchenek mogą posiadać funkcje, które ułatwiają korzystanie z nich. Mogą to być: automatyczne odcinanie dopływu gazu po pewnym czasie, termosonda (znajdująca się w piekarniku), która pozwoli na sprawdzanie temperatury aktualnie pieczonej potrawy, a także różne ustawienia programów, które dopasować można do rodzaju pieczonej potrawy. Kuchenki gazowe, w kwestii bezpieczeństwa, nie są wcale mniej bezpieczne od elektrycznych. Tym bardziej, że niektóre modele mogą posiadać dodatkowe funkcje zabezpieczające, np. automatyczne odcinanie gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia albo blokadę otwierania drzwi piekarnika, gdy urządzenie jest włączone. Ta ostatnia opcja jest bardzo przydatna, jeśli w domu są małe dzieci. Zwróć uwagę, czy dana kuchenka posiada zapalarkę gazu. Bez względu na rodzaj sterowania jest to przydatna funkcja.

Podsumowanie

Gdy kupujesz kuchenkę gazową, przede wszystkim znajdź dla niej odpowiednie miejsce w swojej kuchni, a także zwróć uwagę na jej dodatkowe funkcje. Nie powinno się stawiać kuchenki gdziekolwiek. Usytuowanie jej zbyt blisko okna, może skutkować zdmuchnięciem płomienia przez wiatr. I chociaż najcześciej czujnik płomienia odetnie dopływ gazu w takiej sytuacji, to jednak podczas kontroli z gazowni możemy usłyszeć, że musimy przestawić kuchenkę w inne miejsce. Kuchenki gazowe to nie jedynie tradycyjne, starsze rozwiązania. Nowsze modele posiadają funkcje, które przypominają funkcjonalność bardziej zaawansowanych technologicznie kuchni i płyt elektrycznych. Zaletą kuchenek gazowych do tego jest ich niski koszt, zarówno jeśli chodzi o samo urządzenie, jak i jego eksploatację. Kuchenka gazowa Amica 58GG423ZPF idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni i uprzyjemni Ci codzienne gotowanie.

Opisy produktu Amica 58GG423ZPF udostępniane przez sprzedawców

KURTMEDIA.PL: Opis 58GG4.23ZPFW Kuchnia gazowa

Opis:Kuchnia Amica o klasie energetycznej A, która zadba o Twoje rachunki za prąd oraz o środowisko. Urządzenie, które możesz spokojnie podłączyć do gniazda jednofazowego 230 V, bez potrzeby montowania instalacji trójfazowej. System OptiGas, dzięki któremu wielkość płomienia palnika jest dostosowana do wielkości garnków wchodzących w skład typowych zestawów.

Ten innowacyjny system pozwala na zużycie gazu mniejsze nawet o 12%.Zabezpieczenie, które automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia. W ten sposób w pomieszczeniu nie gromadzi się gaz. Zapalarka gazu w przycisku, dzięki czemu nie będziesz musiał używać zapałek lub zapalniczki do włączenia palnika.Budowa (AGD):gazowaSzerokość AGD :50 cmKolor AGD:białyIlość palników / pól grzejnych:4Termoobieg:nieProgramator elektroniczny:niePozostałe parametry:- Emalia łatwoczyszcząca - Kuchnia gazowa- Zwiększona płaszczyzna robocza rusztu - Piekarnik gazowy - Zabezpieczenie przeciwwypływowe palników - Schowek na duże garnki- OptiGas System - Powierzchnia płyty emalia- Elektryczny zapalacz gazu w przycisku- 1 funkcja piekarnika

AGDhome.pl eSklep bliżej domu: Opis Kuchnia AMICA 58GG4.23ZPF(W) Szybki Kontakt (22) 877 77 77 DOSTAWA GRATIS W WARSZAWIE I OKOLICACH* BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY Szybki Kontakt (22) 877 77 77 DOSTAWA GRATIS W WARSZAWIE I OKOLICACH* BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY

Kuchnia gazowa 58GG4.23ZPF(W) marki Amica, w kolorze białym, o szerokości 50 cm. Urządzenie wyposażone jest w 4 palniki gazowe, zapalarkę gazu oraz w podwójny ruszt. Piekarnik posiada pojemność 58 l oraz wnętrze komory pieczenia pokryte emalią łatwoczyszczącą.

Model ten posiada także zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu zarówno płyty jak i piekarnika oraz system OptiGas. Cechy produktu Dane ogólne KolorBiały Kolor płytyBiały Rodzaj piekarnikaGazowy Gwarancja24 miesiące Fizyczne FrontTradycyjny PokrywaNie Wysokość [cm]85 Szerokość [cm]50 Głębokość [cm]60 Funkcje ProgramowanieNie Zapalarka gazuW przycisku Płyta Ilość pól grzejnych4 Palnik 1Palnik gazowy Średnica [mm]: 40 Palnik 2Palnik gazowy Średnica [mm]: 65 Palnik 3Palnik gazowy Średnica [mm]: 65 Palnik 4Palnik gazowy Średnica [mm]: 90 Zabezpieczenie przeciwwypływowetak RusztPodwójny Piekarnik Grillnie Ilość funkcji1 Rożen obrotowynie Zabezpieczenie przeciwwypływowetak Moc Grilla [kW]Nie dotyczy Techniczne Pojemność piekarnika [l]58 Czyszczenie piekarnikaEmalia łatwoczyszcząca Oświetlenie wnętrzaTak KonstrukcjaSchowek na naczynia Zastosowane technologieOptiGas OptiGas OptiGas to system dzięki któremu wielkość płomienia palnika jest dostosowana do wielkości garnków wchodzących w skład typowych zestawów.

System optymalizuje zużycie gazu podczas gotowania. Płomień palnika ogrzewa dno garnka, a ciepło nie ucieka na boki. W efekcie zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%. InneZwiększona płaszczyzna robocza rusztu Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Agito.pl: Opis Amica 58GG 4.23 ZPF (W) /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

( podobny opis w Sklep ELECTRO.pl )

Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z zapalarką gazu, podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie