Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Kuchnie gazowo-elektryczne do zabudowy.

Kuchnie gazowo-elektryczne do zabudowy

3 produkty z 11 sklepów

Amica GHI85312A

Producent Amica

… ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Możliwość ich wymiany zapewnia komfort użytkowania piekarnika. System czyszczący Praktyczne rozwiązanie dla osób, które często gotują i nie chcą tracić czasu na ciągłe szorowanie sprzętu. Piekarnik wyposażony w powłokę, która pozwala w łatwy sposób utrzymać je w czystości. Płyta grzewcza gazowa , 4 pola grzejne: - palnik pomocniczy … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 241 zł

Amica GHS75312A

Producent Amica SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 172 zł

Gorenje EC56320

Producent Gorenje SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 264 zł

O kategorii Kuchnie gazowo-elektryczne do zabudowy

Ze sprzętu AGD korzystamy na co dzień. W każdym gospodarstwie domowym znajduje się z pewnością kuchenka gazowa, różnego rodzaju roboty, lub też i lodówki, pralki. Są to urządzenia, z którymi obecnie nie rozstajemy się praktycznie na krok, gdyż ułatwiają nam pracę, codzienne życie. Warto je wybierać z głową i rozmysłem tak, by posłużyły przez dłuższy okres czasu i nie zmuszały do wydawania kolejnych pieniędzy na naprawy. W dziale „Kuchnie elektryczno-gazowe do zabudowy” zostały przedstawione artykuły, które idealnie wkomponują się w zabudowę twej kuchni. Wszelkie akcesoria tutaj się znajdujące pomogą ci w przyrządzaniu przepysznych posiłków, a dodatkowo nie będą gryzły się z wystrojem twojej kuchni.

Korzystając z gotowej zabudowy kuchni, często jesteśmy ograniczeni miejscem na dodatkowy sprzęt, taki jak na przykład kuchenka, pralka, lodówka. Kupowanie standardowych rozmiarów tych elementów pozwoli na idealne wkomponowanie ich w wystrój kuchni. Ciekawym rozwiązaniem dla fanów retro będzie z pewnością kuchnia Retro Beko OIE. Jet to rodzaj kuchenki, która posiada 4 palniki i została idealnie przystosowana do zabudowy. Mało tego, produkt posiada różnorodne udogodnienia takie jak na przykład termoobieg, elegancko wykonaną obudowę lub też zapalacze gazu w pokrętłach. Każda pani domu będzie mogła skorzystać z minutnika, który jak każdy dobrze wie, jest niezbędny przy pieczeniu ciast i gotowaniu. Kuchnia retro została wykonana dodatkowo w kolorze antracytu, dlatego świetnie, kontrastowo wkomponuje się w jasne wnętrza.

Dla osób, które nie lubią, gdy kuchenka gazowa zajmuje dużo miejsca, jest połączona z piekarnikiem, prezentujemy płytę Hot Point Ariston. Została ona wyposażona w 4 palniki i dodatkowo pozwala na rozkład ciepła pod całą powierzchnią garnka. To za sprawą potrójnej korony palnika. W czasie gotowania masz możliwość regulacji płomienia, a dodatkowo posiada też ona elektryczną zapalarkę. Ciekawe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimalizm w kuchni.

Sprawdź też