Moje konto

Beko CSM62320D

6 ofert z 6 sklepów

  • cena od 1086
  • cena do 1289
  • oszczędzasz do 203 zł

Producent Beko Pojemność piekarnika 65 l Głębokość 60 cm Wysokość 85 cm Szerokość 60 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

BEKO CSM 62320 DX

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 
NEO24.PL

★★★★★
25004 opinie

BEKO CSM 62320 DW - DARMOWA DOSTAWA

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBeko
Pojemność piekarnika65 l
Głębokość60 cm
Wysokość85 cm
Szerokość60 cm

Szukasz kuchenki gazowo-elektrycznej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z kuchenką gazowo-elektryczną Beko CSM62320D, która umili Ci codzienne gotowanie.

Gaz i prąd w jednym

Kuchenki gazowo-elektryczne zbudowane są z płyty grzejnej oraz piekarnika zasilanego elektrycznie. Płyta grzejna posiada zazwyczaj 4 palniki. Kuchenka, a dokładniej jej płyta grzejna, może posiadać ruszt żeliwny, stalowy (stal nierdzewna) lub emaliowany. Żeliwny jest bardziej wytrzymały i ciężki, ale też i droższy. Zwróć uwagę czy jest jedno czy dwuczęściowy, mniejsze elementy łatwiej czyścić. Najpowszechniej jednak występują emaliowane ze stali nierdzewnej, ceramiczne i szklane. Rodzaj materiału nie jest kluczowy w bezpośrednim użytkowaniu, aczkolwiek te emaliowane mogą cechować się mniejszą trwałością.

Specyfikacja i użytkowanie

Piekarnik w kuchenkach gazowo-elektrycznych może mieć rożne możliwości. Wyposażone są w wiele funkcji obróbki termicznej, np. grzanie dolne, górne, grill, turbogrill, opiekanie i wiele innych. Przydatnym dodatkiem może być termosonda, która umożliwi Ci sprawdzenie temperatury wewnątrz potrawy. Palnik piekarnika, może być zamontowany w dolnej lub górnej jego części. Warto, aby urządzenie posiadało funkcję termoobiegu, dzięki czemu gorące powietrze będzie rozprzestrzeniane po całym urządzeniu. Półki w piekarniku mogą być umieszczone albo na prowadnicach drabinkowych (wyżłobieniach w ścianach urządzenia), albo na prowadnicach teleskopowych czy wózkach. Ze względu na swoją budowę, ostatnie, mogą być bardziej kłopotliwe w czyszczeniu. Warto by nasza kuchenka posiadała zapalarkę gazu. Dzięki temu istotnie ułatwi to włączanie urządzenia. Kuchenka gazowa może być sterowana za pomocą pokręteł bądź elektronicznie. Drugi typ występuję w bardziej nowoczesnych urządzeniach i poza przyciskami znajduje się na nich zazwyczaj także wyświetlacz. Dodatkowo, szklane drzwi oraz oświetlone wnętrze ułatwią Ci sprawdzanie stanu dania. Piekarnik pomieści do 65 l. Omawiana kuchenka elektryczna ma szerokość 60 cm. Wysokość kuchenki wynosi 85 cm. Głębokość płyty to 60 cm.

Podsumowanie

Przy wyborze kuchenki do swojej kuchni, znajdź dla niej odpowiednie miejsce oraz przyjrzyj się jej dodatkowym funkcjom. Nie powinno stawiać się jej niedaleko okna, gdyż wiatr może zgasić płomień. Wprawdzie czujnik płomienia w takiej sytuacji odetnie dopływ gazu, jednak kontrola z gazowni może kazać przestawić kuchenkę w inne miejsce. Nowsze modele kuchenek z płytami gazowymi nie są postrzegane już jako starsze, tradycyjne rozwiązania. Przypominają bardziej nowocześniejsze płyty elektryczne, jednak koszt ich kupna i późniejszej eksploatacji jest niższy. Kuchenka Beko CSM62320D to połączenie tradycyjnych rozwiązań, prostoty i stylu. Uprzyjemni Ci codzienne gotowanie, a także nada nowego charakteru Twojej kuchni.

Sprawdź też

Zapisz się
do Newslettera
Codziennie dziesiątki promocji w Twojej skrzynce