Manu

Beko CSM62320D

Cechy produktu

  • Producent Beko 
  • Pojemność piekarnika 65 l
  • Głębokość 60 cm
  • Wysokość 85 cm
  • Szerokość 60 cm

Opis

Szukasz kuchenki gazowo-elektrycznej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z kuchenką gazowo-elektryczną Beko CSM62320D, która umili Ci codzienne gotowanie.

Gaz i prąd w jednym

Kuchenka ta zbudowana jest z płyty grzejnej, posiadającej przeważnie 4 palniki oraz z piekarnika elektrycznego. Ruszt płyty, na którym stawiamy garnki i patelnie może być żeliwny, ze stali, bądź emaliowany. Żeliwny jest cięższy i bardziej wytrzymały, ale jednocześnie droższy. Przed zakupem zwróć uwagę czy jest on jedno czy dwuczęściowy. Mniejsze elementy łatwiej jest czyścić. Poza tym, płyty mogą być emaliowane ze stali nierdzewnej (jest to najtańsza opcja), ceramiczne lub szklane. Rodzaj tworzywa nie ma większego wpływu na użytkowanie, jednak te emaliowane mogą być mniej trwałe.

Specyfikacja i użytkowanie

Kuchenki gazowo-elektryczne posiadają piekarniki wyposażone w wiele przydatnych funkcji obróbki termicznej. Może to być grzanie od dołu, od góry, grill, turbogrill, opiekanie i wiele innych. Użyteczna może być tez termosonda, która umożliwi Ci sprawdzenie temperatury wewnątrz pieczonej potrawy. Piekarnik znajdujący się w kuchence może mieć palnik zamontowany w dolnej lub górnej jego części. Dobrze, gdy występuje w piekarniku funkcja termoobiegu, co sprawi, że gorące powietrze będzie równomiernie rozprzestrzeniane po całym wnętrzu urządzenia. Półki w piekarniku mogą być umieszczone albo na prowadnicach drabinkowych (wyżłobieniach w ścianach urządzenia), albo na prowadnicach teleskopowych czy wózkach. Ze względu na swoją budowę, ostatnie, mogą być bardziej kłopotliwe w czyszczeniu. Zwróć uwagę, czy dana kuchenka posiada zapalarkę gazu. Bez względu na rodzaj sterowania jest to przydatna funkcja. Kuchenka gazowa może być sterowana za pomocą pokręteł bądź elektronicznie. Drugi typ występuję w bardziej nowoczesnych urządzeniach i poza przyciskami znajduje się na nich zazwyczaj także wyświetlacz. Dodatkowo, szklane drzwi oraz oświetlone wnętrze ułatwią Ci sprawdzanie stanu dania. Pojemność piekarnika to 65 l. Omawiana kuchnia elektryczna ma szerokość 60 cm. Wysokość to 85 cm. Natomiast głębokość kuchenki to 60 cm.

Podsumowanie

Wybierając kuchenkę gazowo-elektryczną do swojego domu, przede wszystkim wybierz dla niej odpowiednie miejsce oraz zwróć uwagę na funkcje jakie posiada. Nie stawiaj jej bezpośrednio blisko okna, gdyż podmuch wiatru może zdmuchnąć płomień, i chociaż urządzenia z kontrolą płomienia najpewniej odetną wtedy dopływ gazu, to jednak inspekcja gazowa może kazać przenieść kuchenkę na inne miejsce. Kuchenki z płytą gazową nie muszą być postrzegane jako przestarzałe rozwiązania. Nowe modele mogą posiadać wiele funkcji podobnych do nowoczesnych płyt elektrycznych, a są dużo tańsze, zarówno jeśli chodzi o koszt samego sprzętu, jak i późniejszej eksploatacji. Beko CSM62320D to urządzenie, które nie tylko umili Ci przygotowywanie posiłków, ale także ozdobi Twoją kuchnię, dzięki stylowemu wyglądowi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 5 opinii

+ Dodaj opinie
jan - Wystawiona 3 lata temu
wczoraj zakupilem i zaraz gotowalem,pieklem... super sprzęt za tą cenę,estetycznie wykonana.same zalety. polecam.
Darek - Wystawiona 3 lata temu
Fajna kuchenka wszystkomająca w dobrej cenie. Jeśli ktoś ma krzywą podłogę w kuchni, będzie miał lekki problem z wypoziomowaniem urządzenia, gdyż spód jest wykonany ze zbyt miękkiej blachy.
golas - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo fajna i funkcjonalna kucheneczka. Polecam
agnzaj2 - Wystawiona 3 lata temu
produkt wysokiej jakości w dobrej cenie
Mixon - Wystawiona 3 lata temu
Produkt niesłychanie dobry. Funkcje piekarnika są bardzo przydatne i ułatwiają pieczenie, a jak się już oswoi w pełni z różnymi funkcjami piekarnika to o połowę wręcz skraca zwykłe pieczenia. Płyta gazowa mogła by być nie tak bardzo emaliowana aby garczki nie ślizgały. Ale ocena ogólna nawet bardziej niż na OK.