Moje konto  ▾

Kuchnie gazowo-elektryczne Mastercook ×

Mastercook KGE7334X|escape_attr

Mastercook KGE7334X

Producent Mastercook Rodzaj piekarnika elektryczny Pojemność piekarnika 61 l Programowanie tak Ilość pól grzejnych 4 Zapalarka gazu tak Grill tak Rożen obrotowy nie Wymuszony obieg powietrza tak Głębokość 60 cm Wysokość 85 cm Szerokość 60 cm

… elektroniczny Emalia łatwo czyszcząca Top SlidePłyta kuchenna z 4 palnikami gazowymi - Elektryczne zapalacze gazu zintegrowane z pokrętłami - Zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu - Palniki zapewniające szybkie gotowanie i oszczędne zużycie gazu - Ruszt emaliowany dwuczęściowyPiekarnik elektryczny multifunkcyjny 61 l. - 8 funkcji - Rozmrażanie - Grill - opiekacz - Grzałka górna i dolna … SZCZEGÓŁY →

899

Przejdź do sklepu ▸
RTV EURO AGD

Mastercook KGE 3445B Future|escape_attr

Mastercook KGE 3445B Future

Producent Mastercook Szerokość 50 cm SZCZEGÓŁY →

999

Przejdź do sklepu ▸
RTV EURO AGD

Mastercook kge 3444lux Future|escape_attr

Mastercook kge 3444lux Future

Producent Mastercook SZCZEGÓŁY →

999

Przejdź do sklepu ▸
RTV EURO AGD

O kategorii Kuchnie gazowo-elektryczne

Kuchnie gazowo-elektryczne są produktami, który często jest wykorzystywany w czasie gotowania obiadów, pieczenia ciast. Dzięki nim w szybki i prosty sposób możesz zagotować wodę, podgrzać jedzenie, itd. Dlatego decydując się na ten zakup sprawdź, ile możesz zaoszczędzić kupując produkty przez internet. Pierwszymi produktami jakie powinieneś zobaczyć w tej kategorii są kuchnie Mastercook. Plusem korzystania z naszej porównywarki jest możliwość zobaczenia wielu ofert z różnych sklepów. Nie jesteśmy ograniczeni tylko do jednego sprzedawcy, który często nam nie chce doradzić lub też skłania nas do zakupu najdroższych pozycji ze sklepu. Kupując z Nokaut.pl masz możliwość dokładnego poznania wielu różnych produktów. Dodatkowo samodzielnie możesz również je oceniać tworząc i pisząc komentarze i opinie.

Szukając odpowiedniej kuchni gazowo-elektrycznej do własnej kuchni, warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność, a także i przede wszystkim cenę. Interesującym modelem, któremu warto przyjrzeć się bliżej jest kuchnia Electrolux EKK. Daje ona możliwość skorzystania z najróżniejszych funkcji, takich jak na przykład grill, opiekanie, rozmrażanie. Produkt ten posiada aż 8 funkcji, które z powodzeniem sprawdzą się w każdym domu. Niezależnie od tego, jakie dania przygotowujesz najczęściej, z pewnością wszystkie przypadną ci do gustu. Kuchnia gazowo-elektryczna Electrolux została wyposażona w elektroniczny programator, a także estetyczną pokrywę szklaną, którą łatwo wyczyścisz i zabezpieczysz palniki przed dziećmi. Kolejnym ciekawym udogodnieniem jest zapalarka gazu w pokrętle. Zaraz po przekręceniu uzyskujesz płomień z palnika bez wykorzystywania zapalarek, zapałek, itd. Klasa energetyczna A daje ci również gwarancję, iż jest to produkt, który pobiera możliwie jak najmniej energii elektrycznej.

Korzystaj z wielu różnych opinii, porównuj je, analizuj. Na pewno kupując za pośrednictwem internetu masz więcej czasu na dokonanie decyzji. Wybierając produkt z kategorii "Kuchnie gazowo-elektryczne" dokładnie go sprawdź.

Sprawdź też poprzednienastępne