Manu

MPM Product 50-KGM-04

Cechy produktu

  • Producent MPM Product 
  • Rodzaj piekarnika elektryczny 
  • Moc całkowita 2000 W
  • Zapalarka gazu tak 
  • Rożen obrotowy nie 
  • Wymuszony obieg powietrza nie 
  • Wysokość 85 cm
  • Szerokość 50 cm

Opis

Szukasz nowej kuchenki gazowo-elektrycznej? Podstawą jest dobry sprzęt. To dzięki niemu korzystanie będzie prostsze i przyjemniejsze. Poznaj specyfikację kuchenki MPM Product 50-KGM-04, czyli klasycznej i sprawdzonej, gazowo-elektrycznej konstrukcji.

Gaz i prąd w jednym

Kuchenka ta zbudowana jest z płyty grzejnej, posiadającej zazwyczaj 4 palniki oraz z piekarnika elektrycznego. Ruszt płyty, na którym stawiamy garnki i patelnie może być żeliwny, ze stali, bądź emaliowany. Żeliwny jest cięższy i bardziej wytrzymały, ale jednocześnie droższy. Przed zakupem zwróć uwagę czy jest on jedno czy dwuczęściowy. Mniejsze elementy łatwiej jest czyścić. Poza tym, płyty mogą być emaliowane ze stali nierdzewnej (jest to najtańsza opcja), ceramiczne lub szklane. Rodzaj tworzywa nie ma większego wpływu na użytkowanie, jednak te emaliowane mogą być mniej trwałe.

Specyfikacja i użytkowanie

Kuchenki gazowo-elektryczne posiadają piekarniki wyposażone w wiele przydatnych funkcji obróbki termicznej. Może to być grzanie od dołu, od góry, grill, turbogrill, opiekanie i inne. Użyteczna może być tez termosonda, która umożliwi Ci sprawdzenie temperatury wewnątrz pieczonej potrawy. Piekarnik znajdujący się w kuchence może mieć palnik umieszczony w dolnej lub górnej jego części. Dobrze, gdy występuje w piekarniku termoobieg, co sprawi, że gorące powietrze będzie równomiernie rozprzestrzeniane po całym wnętrzu urządzenia. Półki siatkowe oraz blachy mogą być umieszczone na prowadnicach drabinkowych, czyli wyżłobieniach w ścianach piekarnika bądź na prowadnicach teleskopowych lub wózkach. Te drugie jednak ze względu na swoją konstrukcję, mogą utrudniać czyszczenie. Warto by nasza kuchenka posiadała zapalarkę gazu. Dzięki temu istotnie ułatwi to włączanie urządzenia. Sterowanie kuchenek gazowych może odbywać się za pomocą pokręteł. Bardziej zaawansowane modele mogą posiadać sterowanie elektroniczne wraz z wbudowanym ekranem. Przeszklone drzwiczki oraz oświetlane wnętrze piekarnika, znacznie ułatwi Ci sprawdzanie stanu przygotowywanej potrawy. Kuchenka, według danych producenta, ma moc 2000 W. Kuchenka elektryczna MPM Product 50-KGM-04 ma szerokość wynoszącą 50 cm. Wysokość to 85 cm.

Podsumowanie

Wybierając kuchenkę gazowo-elektryczną do swojego domu, przede wszystkim wybierz dla niej odpowiednie miejsce oraz zwróć uwagę na funkcje jakie posiada. Nie stawiaj jej bezpośrednio blisko okna, gdyż podmuch wiatru może zdmuchnąć płomień, i chociaż urządzenia z kontrolą płomienia najpewniej odetną wtedy dopływ gazu, to jednak inspekcja gazowa może kazać przenieść kuchenkę na inne miejsce. Kuchenki z płytą gazową nie muszą być postrzegane jako przestarzałe rozwiązania. Nowe modele mogą posiadać wiele funkcji podobnych do nowoczesnych płyt elektrycznych, a są dużo tańsze, zarówno jeśli chodzi o koszt samego sprzętu, jak i późniejszej eksploatacji. Kuchenka MPM Product 50-KGM-04 to połączenie tradycyjnych rozwiązań, prostoty i stylu. Uprzyjemni Ci codzienne gotowanie, a także nada nowego charakteru Twojej kuchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie