Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Kuchnie.

Kuchnie

78 produktów z 15 sklepów

strona 1 z 4

Kuchnia Z Piekarnikiem Niebieska - Dźwięki, Światło, Akcesoria

Producent emily

… wydobywają się odgłosy gotowanych potraw!Wypieki pierwsza klasaPrawdziwym rarytasem jest piekarnik, w którym po otwarciu drzwiczek zapala się lampka.Podano do stołu!Do dyspozycji małej gospodyni jest cała gama naczyń, garnków i sztućców. Nie zapomniano również o pudełku na przyprawy.Kto sprząta po obiedzie?Kuchnia Emily posiada też wbudowany zlewozmywak z kranem, półeczki, zawieszki … SZCZEGÓŁY →

Emily - Kuchnia Z Piekarnikiem Różowa - Dźwięki, Światło, Akcesoria

Producent emily

… potraw!Wypieki pierwsza klasaPrawdziwym rarytasem jest piekarnik, w którym po otwarciu drzwiczek zapala się lampka.Podano do stołu!Do dyspozycji małej gospodyni jest cała gama naczyń, garnków i sztućców. Nie zapomniano również o pudełku na przyprawy.Kto sprząta po obiedzie?Kuchnia Emily posiada też wbudowany zlewozmywak z kranem, półeczki, zawieszki na przybory kuchenne i inne akcesoria … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Kuchnie

W kategorii kuchnie dla dzieci znajdziesz najróżniejszego rodzaju zabawki, które mogą się stać niesamowitą pomocą we wczesnej edukacji dzieci. Z pomocą kuchni Cheftronic Tefal ukażesz dziecku jak można się bawić przy robieniu wspólnych posiłków, parzeniu herbaty, kawy, czy pieczeniu ciasta.

Małe gospodynie domowe uwielbiają naśladować mamy przy codziennych czynnościach. Warto im dać kuchnię z modułem elektronicznym, która wydaje bardzo realistyczne dźwięki. Po bokach kuchni znajduje się blat kuchenny. Jest także zegar i podstawowe naczynia. W zestawie znajduje się także całe mnóstwo półek, na których poukładasz wszelkiego rodzaju przedmioty. Sprawdź, czy twoje dziecko będzie bawić się tego typu zabawką. Aby dać maluchowi zabawkę, która szybko się nie znudzi zainwestuj w Step2 Kuchnia Szefa. Jest to nowoczesna, półokrągła kuchnia wykonana w bardzo ciepłej kolorystyce. Idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Jet wspaniale dostosowana do wzrostu dziecka, które ukończyło już dwa lata. W górnej części znajdują się 3 szafki, a w dolnych między innymi kuchenka, lodówka, zlewozmywak, a także szereg podręcznych przedmiotów jak telefon, lampka, panele do sterowania i wiele innych. Jest to niesamowity zestaw, który dostarczy twej córce wiele przyjemności i radości płynącej z gotowania.

Profesjonalne zabawki dla dzieci oferują wiele ciekawych możliwości. Wykorzystuj je w codziennej edukacji dziecka. Wykazuj działanie lodówki, mikrofalówki, piecyka, itd. To może uchronić twe dziecko od przykrych wypadków wynikających z niewiedzy.

Sprawdź też