Menu

Stymulator Prostaty Ebony | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA

Cechy produktu

  • Producent NMC 

Opis

Wodoodporny masażer prostaty EBONY. Nieskomplikowany do czyszczenia i higieniczny. Stymuluje i podnieca Cię starannie w miejscu, gdzie prostata jest najistotniej wrażliwa. Specjalny praktyczny i 10 różnorodnych stopni stymulacji dają dokładną kontrolę do niespotykanych, intensywnych doświadczyć.

Booster jest tworzony z najwyższej jakości materiałów Wodoodporny oraz produkowany z materiału wolnego od phlatanów, dają mu dużą przewagą nad konkurencją.To urządzenie doprowadzi Cię do orgazmu bez dotykania penisa.

10 intensywności stymulacjiWysoka jakość Absolutnie bezpieczne - wolny od plastyfikatorów / ftalanyMateriał bezwonnyWodoodporneDostępny w kolorze czarnymKKKKKKKKKKKKDlaczego mężczyźni powinni zainteresować się masażem prostaty? Ponieważ jest to czynność nie tylko szalenie przyjemna,z reguły – może mieć szczególnie korzystny wpływ na zachowanie dobrego zdrowia i życia intymnego.

Stymulacja „per rectum" intensywnie ulepsza ukrwienie sfer erogennych mężczyzny, co wpływa na kondycję seksualną i uniemożliwia dolegliwościom związanym z przerostem prostaty....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.