Kurta MFH M65 US Field Jacket Olive z podpinką - 03072

Kurta MFH M65 US Field Jacket Olive z podpinką - 03072

  • Cena od: 233
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Kurta MFH M65 US Field Jacket Olive z podpinką - 03072

Zaprojektowana jako kurtka całoroczna początkowo była produkowana wyłącznie w kolorz e olive green (odcień 107). Wiatro i wodoodporny materiał o składzie 65% polyestru oraz 35% bawełny , charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na przetarcia oraz trwałością koloru. W komplecie znajduję się dopinana za pomocą guzików ocieplana podpinka wykonana ze 100% poliestru . Na zewnątrz kurtki znajdują się cztery głębokie kieszenie kryte patkami - dwie na wysokości bioder oraz dwie na wysokości klatki piersiowej.

Kurta MFH M65 US Field Jacket Olive z podpinką - 03072 Kultowa kurtka M65 US Field Jacket firmy MFH®, jest wiernym odwzorowaniem legendarnej kurtki M65 . Wprowadzona na wyposażenie amerykańskiej armii w 1965 roku zastąpiła kurtkę wzór M-1951 będącą ulepszoną wersją modelu M43 z II wojny światowej. Kurtka M65 doskonale sprawdziła się podczas wojny w Wietnamie skąd zawdzięcza swoją popularność.

Kurtka zasuwana jest za pomocą metalowego suwaka który, zasłonięty jest materiałową listwą chroniącą przed wiatrem i zacinającym deszczem. Chroniąca prze wiatrem stójka zawiera chowany kaptur zasuwany zamkiem błyskawicznym. M65 posiada dwie regulacje szerokości w pasie i na dole kurtki. Pranie i prasowanie : stosować się do zaleceń producenta umieszczonych na metce. Opracowanie: firma Sharg® bezpośredni importer. XYYZ

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie