Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Kwietniki.

Kwietniki

163 produkty z 9 sklepów

strona 1 z 9

O kategorii Kwietniki

Zastanawiasz się jak wyeksponować swoje ulubione rośliny? Bardzo dobrze trafiłeś. Kwietniki prezentowane w tej kategorii pomogą Ci uporać się z tym problemem. Najpopularniejsze kute kwietniki metalowe proponujemy w wersjach: stojące, ścienne lub wiszące. Stojące kwietniki metaloplatyka na jeden, dwa, trzy kwiatki lub więcej mogą mieć bardzo zróżnicowane kształty. Jeżeli szukasz czegoś klasycznego polecamy kwietniki Akant, których większość elementów jest wykonana ręcznie, zaś szeroka kolorystyka obejmuje barwy od czarnego przez chrom matowy, złota patyna, miedź antyczna, złoty antyk aż po brąz. Dodatkowe ozdobne motywy kwiatowe podkreślają ich zastosowanie.

Dla zwolenników większej ekstrawagancji polecamy stojące kwietniki w kształcie roweru, antycznej kolumny, serca, armaty, wózka, wazonu czy krzesła. Zróżnicowanie rozmiarów pozwoli dopasować kwietnik do każdego wnętrza. Jeżeli nie masz miejsca na podłodze i chcesz wyeksponować swoje kwiaty w inny sposób polecamy kwietniki wiszące. Możliwości są dwie, mogą one wisieć na ścianie albo u sufitu. Pierwsza opcja obejmuje liczne wzory – od wiszących koszy, zarówno z metalu, jak i rattanu, mających kształt donic, rogów czy obręczy, po żeliwne kwietniki stylizowane na starą przecieraną biel. Kwietniki wiszące u sufitu są zamocowane na łańcuchach lub wiklinowych splotach i są doskonałe do wyeksponowania roślin, które opuszczają swoje pędy. Jeżeli posiadasz dużo kwiatów wybierz metalowy kwietnik rozporowy, łączący sufit z podłogą. Zmieści on nawet do kilkunastu doniczek w pionie i będzie mocnym akcentem dekoracyjnym.

Dla posiadaczy balkonów i ogrodów proponujemy kwietniki ze specjalną zawieszką balkonową oraz donice ozdobione dodatkowymi motywami ogrodowymi. Najpopularniejsze z nich to wzory żaby trzymającej donicę, kota rybaka, pieska oraz kury. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na działanie czynników zewnętrznych. Zwolennikom ekstrawagancji kwietniki w kształcie żeglarza, dwupłatowca czy helikoptera na pewno przypadną do gustu.

Sprawdź też