ładowarka 6288 do akumulatorków 9V

ładowarka 6288 do akumulatorków 9V

  • Cena od: 39,99
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

ładowarka 6288 do akumulatorków 9V

Ładuje akumulatorki prądem impulsowym. Mikroprocesor mierzy napiecie akumulatorka przed i po impulsie zasilającym i porównuje te napięcia. Na tej podstawie ocenia czy akumulatorek jest już naładowany czy ładowanie ma być kontynuowane. Dzieki temu akumulatorki są zawsze optymalnie naładowane niezależnie od ich pojemności. Po naładowaniu akumulatorków ładowarka automatycznie przechodzi w stan doładowywania podtrzymującego, dzięki czemu akumulatorki utrzymywane są cały czas w stanie pełnego naładowania.

ładowarka 6288 do akumulatorków 9V

Jedyna na rynku procesorowa ładowarka do akumulatorków 6F22/9V Ładowarka ładuje zarówno akumulatorki Ni-MH (niklowo-wodorkowe), jak i Ni-Cd (niklowo-kadmowe). Jednocześnie ładować można w niej 1 lub 2 szt. akumulatorków 6F22/9V zarówno 7,2V jak i 8,4V (o dowolnej pojemności). Szybkie ładowanie Ładowanie akumulatorów do pojemności 200mAh trwa mniej więcej 3 godziny 45 minut. Kontrola pojemności delta V Ładowarka wyposażona jest w mechanizm zapobiegający przeładowaniu akumulatorków.

Funkcja rozładowywania na żądanie Ładowarka posiada przycisk umożliwiający rozładowanie akumulatorków. Wydłuża to czas eksploatacji akumulatorków NiCd (niklowo-kadmowych).

Opisy produktu ładowarka 6288 do akumulatorków 9V udostępniane przez sprzedawców

Akumulatorki.com.pl: Opis ładowarka 6288 do akumulatorków 9V

Jedyna na rynku procesorowa ładowarka do akumulatorków 6F22/9V Ładowarka ładuje zarówno akumulatorki Ni-MH (niklowo-wodorkowe), jak i Ni-Cd (niklowo-kadmowe). Jednocześnie ładować można w niej 1 lub 2 szt. akumulatorków 6F22/9V zarówno 7,2V jak i 8,4V (o dowolnej pojemności).

Szybkie ładowanie Ładowanie akumulatorów do pojemności 200mAh trwa mniej więcej 3 godziny 45 minut. Kontrola pojemności delta V Ładowarka wyposażona jest w mechanizm zapobiegający przeładowaniu akumulatorków. Ładuje akumulatorki prądem impulsowym.

Mikroprocesor mierzy napiecie akumulatorka przed i po impulsie zasilającym i porównuje te napięcia. Na tej podstawie ocenia czy akumulatorek jest już naładowany czy ładowanie ma być kontynuowane. Dzieki temu akumulatorki są zawsze optymalnie naładowane niezależnie od ich pojemności.

Po naładowaniu akumulatorków ładowarka automatycznie przechodzi w stan doładowywania podtrzymującego, dzięki czemu akumulatorki utrzymywane są cały czas w stanie pełnego naładowania. Funkcja rozładowywania na żądanie Ładowarka posiada przycisk umożliwiający rozładowanie akumulatorków.

Wydłuża to czas eksploatacji akumulatorków NiCd (niklowo-kadmowych).

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie