Menu

ładowarka everActive NC-450 Black + 4 x akumulatory R03/AAA Fujitsu BLACK 950mAh (box)

Cechy produktu

  • Producent EVERACTIVE 

OpisPROMOCYJNY zestaw
Ładowarka mikro-procesorowa everActive NC-450 Black Edition
+ 4x akumulatorki R03/AAA Panasonic Eneloop 800 mAh Ni-MH BK-4MCCE.


zestaw mieści:

Ładowarka mikro-procesorowa everActive NC-450 Black Edition.

www.everactive.pl

2 lata gwarancji - najwyższa jakość wykonania.

Everactive NC-450 BLACK jest dzisiaj jeszcze lepiej wykonana - do produkcji pokrywy użyto czarne, wysokiej jakości tworzywo ABS, które charkateryzuje się nad wyraz wysoką wytrzymałością i powiększonymi walorami estetycznymi w stosunku do pierwowzoru.

Ładowarka everActive NC-450 ma 4 w pełni niezależne kanały ładowania. Umożliwia prędkie ładowanie od 1 do 4 ogniw Ni-MH o dowolnej pojemności i wielkości (paluszki R03 AAA / R6 AA), w dowolnej konfiguracji.
Mikroprocesor kontroluje indywidualnie ładowanie każdego akumulatora z osobna! zapewnia to bezpieczeństwo i gwarantuje akumulatorom całkowitą efektywność.
Po pełnym naładowaniu ładowarka samoczynnie wyłącza się - zapewnia pełne naładowanie bez przeładowania ogniw nawet takich pozostawionych dłużej w ładowarce.

Ładowarka została wyekwipowana w wielosegmentowy, wielofunkcyjny, podświetlany ekran LCD.
Zawartość zestawu:
  • ładowarka NC-450 BLACK zapakowana w oryginalny karton,
  • kabel zasilający 1m,
  • instrukcja obsługi PL/EN/DE.


4 x akumulatorki Panasonic Eneloop R03/AAA 800mAh Ni-MH BK-4MCCE
oznaczenia: HR04 / MICRO / BK-4MCCE
opis: akumulator niklowo-wodorkowy
objętość typowa: 800 mAh
pojemność znikoma: 750 mAh
napięcie [V]: 1.2
średnica [mm]: 10.5
wysokość [mm]: 44.5

NOWOŚĆ! lepszA seria BK-4MCCE

- do 2100 cykli ładowania!
- zachowuje 70% objętości po 10 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną


eneloop to akumulator o długim okresie eksploatacji, fabrycznie naładowany. Pozwala oszczędzić energię i pieniądze. Dzisiaj można go naładować i rozładować choćby 2100 razy.

dane techniczne artykułu dostępne są tutaj.


Zapraszamy do poznania się z oficjalnym komunikatem przystępnym na stronie
"Nowa linia akumulatorków eneloop i eneloop pro"Czym jest eneloop?

To nowe akumulatorki, z których można korzystać równie łatwo, jak z konwencjonalnych baterii, a następnie ponownie naładować. Eneloop to nowe akumulatorki, który mogą zmienić twój fason życia.

Eneloop to naturalne akumulatory nowej generacji, lubiane w ponad 60 krajach na całym świecie, proponują zmianę stylu życia i „ponowne stosowanie” zamiast „wyrzucania”. Zmień przyszłość naszego środowiska, zmieniając swoje baterie.


Korzyści ekonomiczne

Mimo iż koszt początkowy akumulatorów jest wysoki, inwestycja w technikę eneloop zwraca się zaledwie po kilku cyklach ładowania, a zysk w długim okresie jest niezwykle wielki.
Akumulatory eneloop można ładować aż do 2100 razy.

Porównanie akumulatorów eneloop z konwencjonalnymi bateriamiGotowość do zastosowania

Akumulatory eneloop są sprzedawane wstępnie naładowane i są gotowe do natychmiastowego wykorzystania po zakupie. Nie ma zapotrzebowania ładować ich przed zastosowaniem.Niski współczynnik automatycznego rozładowania

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed wykorzystaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop producenta Panasonic sprawia, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet poprzez 10 lat.


Możliwość przetworzenia i organiczność

Szacuje się, że w zeszłym roku wyrzucono ponad 40 miliardów tradycyjnych baterii. Akumulatory eneloop to synonim energii odnawialnej — można je ładować choćby 2100 razy! zastosowanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.


Dzięki systemowi Green Power Certification System akumulator eneloop zostaje fabrycznie naładowany „ekologiczną” energią z ogniw fotowoltaicznych


Akumulator o jednostajnym poziomie napięcia

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Niemało sprzętów wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Klasyczny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny niezwykle szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić widocznie więcej fotografii.
Praca w niskich temperaturach

Akumulatory eneloop znamionują się świetną produktywnością przy temperaturze 0°C i można ich używać nawet w temperaturze -20°C.

Charakterystyka rozładowania przy 0°C (przy rozładowaniu ciągłym 500 mA)


Akumulator eneloop jest w stanie utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania nawet w temperaturze -20°C. Czas pracy będzie krótszy w przypadku temperatury pokojowej.


Ładowanie w przystępny sposób

Do ładowania akumulatorków eneloop można oczywiście używać wszelkich ładowarek, które asygnowane są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.