Menu

Ładowarka Panasonic BQ-CC17 + 4SZT ENELOOP AA 1900 mAh (K-KJ17MCC40E) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Panasonic 

Opis


Ładowarka Panasonic Eneloop BQ-CC17 z 4 akumulatorkami Eneloop R6/AA 2000 mAh MCCE

• ładowarka przeznaczona do ładowania akumulatorów NiMH rodzaju R6/AA i R03/AAA
• równocześnie można ładować 1, 2, 3 lub 4 akumulatory R6/AA albo R03/AAA
• napięcie na wejściu: AC 100-240V, 50/60Hz, 5W
• mikroprocesor kontrolujący ładowanie akumulatorów
• wtyczka europejska i amerykańska
• wskażnik ładowania w postaci 4 diod LED
• wymiar (dł x szer x wys): 105 x 65 x 75 mm
• masa: 108 g

Ładowarka mikroprocesorowa BQ-CC17 dedykowana jest do ładowania ogniw eneloop lub akumulatorów NiMH rodzaju R6/AA lub R03/AAA. Równocześnie można ładować 1, 2, 3 albo 4 akumulatory.

Po zdjęciu wtyczki europejskiej, można skorzystać z wtyczki amerykańskiej co jest bardzo komfortowe w podróży. W dodatku BQ-CC17 jest kontrolowana przez
mikroprocesor, który zapewnia świetne naładowanie akumulatorków eneloop.
Ładowarka ma 4 osobne kanały ładowania.
Postęp ładowania oraz jego zakończenie kontrolowane jest przez procesor, który automatycznie sprawdza napięcie (metoda -dV). Ładowarka posiada cztery diody, informujące proces ładowania.

Przykładowy czas ładowania ogniw i akumulatorów

Eneloop AA 2000 mAh - 7 h
Eneloop AAA 800 mAh - 6 h


W komplecie znajdują się 4 akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA Ni-MH 2000mAh MCCE

4 x akumulatorki Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh Ni-MH BK-3MCCE
oznaczenia: R6 / AA / MIGNON / BK-3MCCE
opis: akumulator niklowo-wodorkowy
pojemność charakterystyczna: 2000 mAh
pojemność nieduża: 1900 mAh
napięcie [V]: 1.2
średnica [mm]: 14.5
wysokość [mm]: 50.5

NOWOŚĆ! udoskonalonA kolekcja BK-3MCCE

- do 2100 cykli ładowania!
- zachowuje 70% pojemności po 5 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną

Eneloop to akumulator o długim okresie eksploatacji, fabrycznie naładowany. Pozwala oszczędzić energię i pieniądze. Teraz można go naładować i rozładować choćby 2100 razy.

dane techniczne artykułu dostępne są tutaj.


Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym komunikatem dostępnym na stronie
"Nowa kolekcja akumulatorków eneloop i eneloop pro"Czym jest eneloop?

To nowa generacja akumulatorków, z których można korzystać równie łatwo, jak z konwencjonalnych baterii, a następnie ponownie naładować. Eneloop to nowe akumulatorki, który mogą zmienić twój fason życia.

Eneloop to naturalne akumulatory nowej generacji, modne w ponad 60 krajach na całym świecie, proponują zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania". Zmień przyszłość naszego środowiska, zmieniając swoje baterie.


Korzyści ekonomiczne

Mimo iż koszt początkowy akumulatorów jest wysoki, inwestycja w technologię eneloop zwraca się zaledwie po kilku cyklach ładowania, a zysk w długim okresie jest bardzo duży.
Akumulatory eneloop można ładować aż do 2100 razy.

Porównanie akumulatorów eneloop z konwencjonalnymi bateriamiGotowość do zastosowania

Akumulatory eneloop są sprzedawane wstępnie naładowane i są gotowe do natychmiastowego zastosowania po zakupie. Nie ma zapotrzebowania ładować ich przed użyciem.Niski współczynnik samoczynnego rozładowania

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop marki Panasonic sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet poprzez 5 lat.


Możliwość przetworzenia i naturalność

Szacuje się, że w zeszłym roku wyrzucono ponad 40 miliardów klasycznych baterii. Akumulatory eneloop to synonim energii odnawialnej — można je ładować choćby 2100 razy! użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.


Dzięki systemowi Green Power Certification System akumulator eneloop zostaje fabrycznie naładowany „organiczną" energią z ogniw fotowoltaicznych


Akumulator o zrównoważonym poziomie napięcia

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Mnóstwo urządzeń wyłącza się lub informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny bardzo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić znacznie więcej fotografii.
Praca w niskich temperaturach

Akumulatory eneloop charakteryzują się idealną sprawnością przy temperaturze 0°C i można ich używać nawet w temperaturze -20°C.

Charakterystyka rozładowania przy 0°C (przy rozładowaniu ciągłym 500 mA)


Akumulator eneloop jest w stanie utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania nawet w temperaturze –20°C. Czas pracy będzie krótszy w przypadku temperatury pokojowej.


Ładowanie w nietrudny sposób

Do ładowania akumulatorków eneloop można oczywiście używać wszystkich ładowarek, które przeznaczone są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.