Menu

Baseus ultra cienka indukcyjna bezprzewodowa ładowarka Qi 15W z kablem USB 1m czarny (WX01B-01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 
  • Rodzaj bezprzewodowa 

Opis

Baseus ultra cienka indukcyjna bezprzewodowa ładowarka Qi 15W z przewodem USB 1m czarny

Baseus Ultra cienka bezprzewodowa ładowarka Qi 15W

To ładowarka cienka jak papier. W rozmiarze takim, jak karta płatnicza, dzięki czemu łatwo zmieścisz są w portfelu. Stanowczo podręczna i kompaktowa, a dzięki temu w pełni przenośna. Bez plątających się kabli i konieczności znajdowania się w pobliżu gniazdka. Ładuj bezprzewodowo telefon, a w tym czasie, dzięki przymocowaniu etui z zestawu, swobodnie z niego korzystaj, grając, czatując ze znajomymi, obsługując portale społecznościowe.

szybkie ładowanie bez kabla

Baseus Card Ultra-thin Wireless Charger ładuje smartfon z mocą do 15W (moc zależy od mocnego modelu smartfona). Co to oznacza w praktyce? Całkowity czas ładowania Xiaomi 9 wynosi niecałe 2 godziny. Prawidłowe wyniki osiągają inne najpopularniejsze modele smartfonów wyekwipowane w funkcję ładowania bezpośredniego — Huawei, Samsung, iPhone. W pakiecie jest dodatkowa nakładka, którą możesz tymczasowo przykleić na telefon, by umieścić w niej ładowarkę. Pozwala to swobodnie korzystać z urządzenia w czasie ładowania.

Jak działa ładowarka bezprzewodowa?

Przygotuj ładowarkę do pracy i podłącz ją do gniazdka, kiedy kładziesz się spać, bierzesz kąpiel albo idziesz pobiegać. Kiedy zostanie naładowana z daleka poinformuje Cię o tym świecąca stałym światłem dioda zastosowana we wtyczkę od kabla. W czasie ładowania i po naładowaniu świeci ona stałym światłem. Kiedy miga, zawiadamia, że telefon jest źle ustawiony albo pomiędzy nim a ładowarką znajduje się jakaś przeszkoda.

Ładowarka ma zasięg pracy wynoszący 6 mm. Obojętnie, pod jakim kątem ułożysz na niej telefon, choćby bez zdejmowania etui, ładowanie rozpocznie się ze stałą mocą.

Ochrona przed przegrzaniem i nie tylko

Ładowarka pracuje szybko,nawet jeśli będziesz podłączał do niej kilka modeli telefonów po kolei, nie musisz obawiać się przegrzania. Marka zastosował technologię chroniącą przed przegrzaniem w miejscach, w których telefon styka się z ładowarką. W tym celu oddzielił płytę PBC od cewki indukcyjnej. Ponadto zastosował powłokę ze stopu cynku, która wykazuje silne parametry rozpraszania ciepła.

Urządzenie ma ogółem kilka zabezpieczeń: przed przegrzaniem, przed poborem zbyt szerokiej ilości prądu, przed wysokim napięciem, przed nadmierną mocą, przed odwróceniem, ochrona pola magnetycznego, ochrona na wypadek obecności ciała obcego w urządzeniu.

Wodoodporna ładowarka do zadań specjalnych

Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że ta ładowarka to model do zadań specjalnych. wytrzymała na wstrząsy, kurz i wodę, wykazuje dużą odporność na uszkodzenia czy zalanie. To zasługa szkła hartowanego, które ją pokrywa i metalowej ramki, a także standardu wodoszczelności IP67.

załączony do zestawu przewód ma potężną obudowę. Najróżniejsze testy wykazały, iż wytrzymuje on obciążenia o masie choćby 8kg, jest niepodatny na wysokie i niskie temperatury, może być zginany nawet 3000 razy, a 5000 razy podłączany i odłączany od źródła prądu.

Designerska i ergonomiczna

Kompaktowa, solidnie wykonana i designerska — ta ładowarka do smartfona to praktyczny i bardzo lubiany gadżet elektroniczny, nie tylko dla pasjonatów nowych technice, ale dla wszystkich, którzy cenią sobie niezależność.

Materiały: szkło hartowane, powłoka ze stopu cynku, części antypoślizgowe, ramka z matowego metalu

Moc ładowania: 15W

Zasięg pracy: 6mm

Interface: charakterystyczne USB

Długość przewodu: 100cm

standard wodoszczelności: IP67

wymiary: 86mm x 54mm x 3.5mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.