Moje konto  ▾

Bosch PSR 14,4-2

Producent BoschNapięcie 14.4 VPojemność akumulatora 1.5 AhMaksymalna prędkość obrotowa 1250Maksymalna średnica wiercenia w drewnie 35 mmMaksymalna średnica wiercenia w stali 10 mmMoment obrotowy 36 NmIlość biegów 2Czas ładowania 1 hObroty prawo/lewo takRodzaj wiertarko-wkrętarka WIĘCEJ INFORMACJI ↓

6 ofert z 4 sklepów internetowych

Mall.pl

★★★★★
13097 opinii

Bosch PSR 14,4-2 + walizka

Bosch PSR 14,4-2 + walizka

Wydajne i kompaktowe urządzenie z 2-biegową przekładnią do wszystkich prac związanych z wkręcaniem i wierceniem. Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Bosch to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzia uniwersalne do bezprzewodowego wiercenia i wkręcania śrub. Innowacyjna technika akumulatorów oraz wysoka ergonomia umożliwiają optymalną pracę w każdych warunkach.

✓  Dostępny w 1-2 tygodnie

512

Przejdź do sklepu ▸ Mall.pl

Mall.pl

★★★★★
13097 opinii

Bosch PSR 14,4-2 /2 akumulatory/ + walizka

Bosch PSR 14,4-2 /2 akumulatory/ + walizka

Wydajne i kompaktowe urządzenie z 2-biegową przekładnią do wszystkich prac związanych z wkręcaniem i wierceniem. Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Bosch to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzia uniwersalne do bezprzewodowego wiercenia i wkręcania śrub. Innowacyjna technika akumulatorów oraz wysoka ergonomia umożliwiają optymalną pracę w każdych warunkach.

✓  Dostępny w 1-2 tygodnie

649

Przejdź do sklepu ▸ Mall.pl

Conrad.pl

★★★★☆
3840 opinii

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch PSR 14,4-2, 14,4 V, 2-biegowa, 1,75 kg

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch PSR 14,4-2, 14,4 V, 2-biegowa, 1,75 kg

… wkręcania i wiercenia. Wysokowydajna 2-biegowa przekładnia planetarna zapewnia bardzo długą żywotność, doskonałe przenoszenie mocy i bardzo efektywną pracę. Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski ''Click'' z systemem Bosch Auto Lock dla szybkiej i łatwej wymiany narzędzi Wstępny wybór momentu obrotowego z 25 zakresami momentu obrotowego i trybem wiercenia zapewnia optymalną …

✓  Dostępny od ręki

609

Przejdź do sklepu ▸ Conrad.pl

Agdbest.pl

★★★★★
450 opinii

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch PSR PSR 14,4-2

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch PSR PSR 14,4-2

… wiertarskie Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski Ciężar urządzenia z akumulatorem 1,75 kg Średnica śrub Maks. średnica śrub 8 mm Średnica wiercenia Średnica wiercenia w stali 10 mm Średnica wiercenia w drewnie 35 mm Informacje na temat emisji hałasu i drgańWartości określone zgodnie z normą EN 60745Wartość sumaryczna drgań (suma wektorów trzech kierunków). Wiercenie w metalu Wartość …

✓  Dostępny od ręki

495

Przejdź do sklepu ▸ Agdbest.pl

NEO24.PL

★★★★★
16334 opinie

Wiertarka BOSCH PSR 14.4-2 1 x Aku (0 603 951G20) w ratach już od 20.93 zł - DOSTARCZYMY DO CIEBIE ZA DARMO

Dostępność sprawdź w sklepie →

554

Przejdź do sklepu ▸ NEO24.PL

NEO24.PL

★★★★★
16334 opinie

Wiertarka BOSCH PSR 14.4-2 2 x Aku (0 603 951G21) - DOSTARCZYMY DO CIEBIE ZA DARMO!

Dostępność sprawdź w sklepie →

680

Przejdź do sklepu ▸ NEO24.PL

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Napięcie14.4 V
Pojemność akumulatora1.5 Ah
Maksymalna prędkość obrotowa1250
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie35 mm
Maksymalna średnica wiercenia w stali10 mm
Moment obrotowy36 Nm
Ilość biegów2
Czas ładowania1 h
Obroty prawo/lewotak
Rodzajwiertarko-wkrętarka

Majsterkujesz? Zależy Ci na jakości sprzętu, którym się posługujesz? Poszukaj u nas najlepszej ceny dla wiertarko-wkrętarki Bosch PSR 14,4-2 i czerp przyjemność z zakupów i domowego majsterkowania.

Wprowadzenie

Wiertarko-wkrętarka, to urządzenie, które dzięki swoim gabarytom i braku ciągnącego się kabla zasilającego, jest narzędziem szybkim i przydatnym. Powinno znaleźć miejsce w każdym gospodarstwie domowym i szafce z narzędziami. Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe stosuje się wszędzie tam, gdzie istotnym elementem prac jest nieskrępowana pełnia ruchów podczas wykańczania wnętrz, przy majsterkowaniu, a także przy okazjonalnych, typowo domowych sytuacjach. Wiertarko-wkrętarki bateryjne świetnie sprawdzają się przy wkręcaniu lub wykręcaniu śrub. A także przy wierceniu otworów w materiałach takich jak drewno (i wszelkie drewnopodobne}, tworzywa sztuczne lub cienkim metalu. Niektóre modele oferują możliwość wiercenia w betonie, a to dzięki opcji udaru.

Specyfikacja techniczna i porady

Zwróćmy uwagę na moment obrotowy oraz wielkość akumulatora rozpatrywanej przez nas do zakupu wiertarko-wkrętarki. Duży moment obrotowy - to duża moc i siła wiercenia czy wkręcania. To także większa łatwość i przyjemność z pracy. W urządzeniu Bosch PSR 14,4-2, ów moment został określony jako 36 Nm. W przypadku wiertarek, czy wieratrko-wkrętarek, przydatne są również biegi, a więc regulacja prędkości i ilości obrotów urządzenia. Dzięki takiej formie regulacji, możemy dopasować obroty urządzenia do konkretnego zadania. W opisywanym sprzęcie odnajdziemy biegi w ilości 2. W większości przypadków, zwłaszcza do domowych zastosowań, ilość ta jest wystarczająca. Prezentowana wieratrko-wkrętarka Bosch posiada pełną regulację obrotów prawo-lewo. Pod względem wysokości napięcia wiertarko-wkrętarki możemy podzielić na trzy grupy. Urządzenia o napięciu akumulatora do 10V ze względu na swą niska moc wykorzystywane są głównie jako wkrętarki, a wiercone otwory są z reguły w miękkich materiałach i o małych średnicach. Drugi typ, oprócz wkręcania, umożliwiają także wiercenie w twardszych materiałach. Moc tych urządzeń umożliwia stosowanie biegów, których ustawienie jest zależne od średnicy wierconego otworu. Ostatnim typem są wiertarko-wkrętarki o napięciu akumulatora 18V i większej, które są na tyle mocne, że w większości posiadają mechanizm udarowy, służący do wiercenia otworów w cegłach, pustakach, betonie. Według specyfikacji PSR 14,4-2, sprzęt ten dysponuje napięciem 14.4 V. Ważnym czynnikiem przy wyborze jest pojemność akumulatora, który ma wpływ na długość działania urządzenia. Szacuje się, że przy pojemności akumulatora 2 Ah jedno ładowanie wystarcza na wkręcenie około 300 typowych wkrętów do montażu płyt kartonowo-gipsowych. Niektóre z droższych modeli akumulatorów są wyposażone w czujniki monitorujące poziom naładowania akumulatora. W wiertarko-wkrętarce PSR 14,4-2, akumulator ma pojemność 1.5 Ah, co przekłąda się na kilkaset wkręceń i kilkadziesiąt wierceń. Czas ładowania takiej baterii, według informacji producenta, to około 1 h.

Akcesoria

Aby w pełni korzystać z możliwości narzędzia, warto zaopatrzyć się w podstawowe akcesoria, którymi są bity i wiertła. Te pierwsze to końcówki wkrętów, które służą do wkręcania najróżniejszych śrub i wkrętów. Bity są jedno lub dwustronne. Możemy też kupić wersje namagnesowane, które skutecznie przytrzymają śrubkę na wkręcie. Wiertła natomiast służą, jak nazwa wskazuje, do wiercenia otworów. Każda wiertarko-wkrętarka posiada informacje jakiej średnicy wkręty można w niej zainstalować. Dodatkowo do kompletu, możemy nabyć specjalną ładowarkę, która umożliwia szybsze ładowanie akumulatorów. Jeśli często korzystamy z wiertarko-wkrętarki, możemy pokusić się o zakup drugiego akumulatora, który w razie potrzeby będzie czekał w pogotowiu. Uchroni to przed niepotrzebnymi zastojami podczas wykonywanej przez nas czynności.

Podsumowanie

Podstawą dobrego narzędzia jest solidność wykonania i gwarancja, że nie zawiedzie, kiedy będzie w użyciu. Opisywana w tym tekście wiertarko-wkrętarka Bosch PSR 14,4-2 zapewnia odpowiedni komfort pracy, a także bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Warto rozważyć zakup tego elektronarzędzia. Dzięki niemu zaoszczędzimy wiele czasu i nerwów podczas domowego majsterkowania czy remontów. Zastanów się, czy takiej wiertarko-wkrętarki potrzebujesz.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.