Menu

Ładowarka NEWELL DC-USB do akumulatorów EN-EL3e

Cechy produktu

  • Rodzaj ładowarka 

Opis

Bez względu na pojemność oraz ilość stosowanych akumulatorów w pewnym momencie pojawi się konieczność ich naładowania. Z pomocą przychodzi wtedy ładowarka Newell USB - niewielkich wymiarów, profesjonalna i wyekwipowana w diodową sygnalizację statusu cyklu.

Ładowarka Newell to najmniejsze tego typu urządzenie przystępne w sprzedaży. Jej kompaktowe wymiary powodują,bezproblemowo spakujesz ją z resztą sprzętu i zabierzesz w każdą podróż. Urządzenie zasilane jest z gniazda USB.

dzięki temu możliwe jest ładowanie z laptopa, power banka, ładowarki od smartfona i w samochodzie. Wysoka jakość wykonania i zastosowane kontrolery procesu ładowania powodują, że urządzenie jest bezpieczne dla akumulatorów i użytkownika.

producent Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii. Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami Nikon, akumulatorami firmy Newell, a także innymi zamiennikami....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.