Menu

Ładowarka NEWELL do akumulatorów NP-BX1

Cechy produktu

  • Rodzaj ładowarka 

Opis

Ładowarka NEWELL do akumulatorów NP-BX1 Ładowarka dwukanałowa Newell Dual USB umożliwia prędkie i bezpieczne ładowanie jednocześnie dwóch akumulatorów NP-BX1 przeznaczonych do aparatów Sony Cybershot DSC-H400, HX300, HX400V, HX50V, HX60, HX90V, RX1, RX1R, RX1R II, RX100, RX100 II, RX100 III, RX100 IV, WX300, HDR-GWP88V.

Urządzenie cechuje się zwartą konstrukcją i niewielkimi rozmiarami. Dzięki możliwości zasilania z dowolnego portu USB (2 A) ładowarka nieprzeciętnie spełni oczekiwania podczas podróży. Proces ładowania kontrolowany jest poprzez układ scalony, który broni akumulatory przed przegrzaniem i przeładowaniem.

Po naładowaniu akumulatorów ładowarka przerywa ładowanie i przechodzi w stan podtrzymania. Dzięki temu nie ma obawy, że ogniwa pozostawione w ładowarce na dłuższy czas zostaną uszkodzone. O aktualnym stanie urządzenia sygnalizuje dioda - w trakcie ładowania świeci się na czerwono.

Zakończenie ładowania oznajmia zmiana koloru diody na zielony. Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami Sony, akumulatorami producenta Newell oraz innymi zamiennikami....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.