Menu

Ładowarka PANASONIC Eneloop BQ-CC51

Cechy produktu

  • Przeznaczenie Panasonic 
  • Rodzaj ładowarka 

Opis

Ładowarka asygnowana do ładowania akumulatorów NiMH rodzaju AA i AAA. Równocześnie można ładować 2 albo 4 akumulatory AA albo AAA. Postęp ładowania oraz jego moment zakończenia kontrolowane są poprzez autorski mikroprocesor.

Dwie diody LED, które umieszczone zostały na przednim panelu urządzenia sygnalizują stan pracy urządzenia. Ładowarka cechuje się napięciem wyjściowym 1,2V co przekłada się na prędkie ładowanie: 10 godzin w przypadku akumulatorów AA o obszerności 2000 mAh, oraz 8 godzin dla ogniw AAA o objętości 800 mAh.

dołączone do zestawu akumulatory Panasonic Eneloop R6/AA BK-3MCCE o obszerności 2000 mAh (znikoma objętość 1900 mAh) to wyjątkowo efektywny zestaw pozwalający nawet na 2100 cykli ładowania. Ma mechanizm ochronny wyłączający ładowarkę po około 16 godzinach.

Według informacji od producenta, zachowują 70% swojej obszerności po 5 latach stosowania i oferują bezproblemową pracę w niskich temperaturach do -20 poziomów Celsjusza....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.