Menu

Baza hybrydowa BASE EXTRA 16 ml

Cechy produktu

  • Producent Neonail 
  • Rodzaj hybrydowy 
  • Pojemność 16 ml

Opis

Lakier Hybrydowy 16 ml - BASE EXTRA

Nowa, obszerniejsza objętość tak szczególnie lubianej poprzez Was samopoziomującej BASE EXTRA stosowanej do przedłużania, jak i naprawy paznokci.

posiada średniogęstą konsystencję, dzięki temu nie spływa nawet w trakcie pracy na pięciu paznokciach jednocześnie. Hybrydowy lakier żelowy BASE EXTRA, używany jest jako podkład pod lakier hybrydowy barwny na naturalne paznokcie. Zagwarantuje niebywałą wytrzymałość i niepodatność na odpryskiwanie, choćby do 5 TYGODNI. Po ciepłej kąpieli nie odkształca się, co ma miejsce w sytuacji baz o niskich walorach jakościowych. Ma płaski, niedługi pędzelek, który ułatwia aplikacje, a specyficzna formuła pozwala przedłużyć paznokcie do ok. 7 mm.

potrzebny podkład pod lakiery hybrydowe na naturalne paznokcie. Lakier ten unikalną formułę, która pozwala przedłużyć paznokcie do ok. 7 mm. Ma średniogęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa choćby podczas pracy na pięciu paznokciach równocześnie.

sprawdź, co o naszych BASE EXTRA piszemy na:

Nie wiesz, którą bazę wybrać? {pomocn|przydatn)a może okazać się porównywarka baz, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.