Menu

Sansevieria Nocna Lucide 13522/01/33

Cechy produktu

  • Producent Lucide 

Opis

Jeśli poszukujesz niebanalnego oświetlenia dodatkowego do swych wnętrz, to w takim razie trafiłeś nieprzeciętnie, ponieważ prezentowana powyżej lampa Sansevieria nocna 13522/01/33, to coś więcej niżeli tylko oświetlenie, lecz także stylowa ozdoba wnętrza, która kiedy nie jest używana, powoduje wrażenie, jakby była zwykłym kwiatem doniczkowym.

dzięki temu idealnie sprawdza się w salonach, gabinetach, a także pokojach młodzieżowych, doświetlając je i jednocześnie zdobiąc. Lampa Sansevieria nocna 13522/01/33 to model wytworzony przez firmę Lucide działającą na rynku oświetleniowym od 1992 roku.

Została ona wykonana na wzór białej donicy, w której został zasadzony à la kwiat o długich smukłych jasnozielonych liściach. Cała ta forma podczas wykorzystywania rozświetlana jest od wewnątrz, emitując delikatne i subtelne światło, które stwarza we wnętrzach nieszablonowy nastrój i oszałamia każdego.

Natomiast kiedy oświetlenie w lampie jest wyłączone, staje się ona zwykłym sztucznym kwiatem, który może zdobić biurka, czy stoliki w salonach. Postaw na nieszablonowe komponenty dekoratywne w swych wnętrzach Wnętrza to nie tylko podstawowe komponenty wyposażenia, lecz także dodatki, które stanowią ich główną ozdobę.

Dlatego także warto postawić na nieszablonowe komponenty takie jak lampa Sansevieria nocna 13522/01/33, dzięki której wnętrze równocześnie może zostać dodatkowo oświetlone w wybranych obszarach, gdzie zostanie ustawiona i zdobione.

Lampa Sansevieria nocna 13522/01/33 posiada wysokość 316 milimetrów, dzięki czemu do złudzenia przypomina naturalny kwiat doniczkowy. Ponadto zaopatrzona jest także w długi aż 170-centymetrowy przewód zasilający, który pozwala ustawić ją w dowolnym miejscu, bez zwracania uwagi na dostęp do gniazda elektrycznego.

dodatkowo model ten cechuje się także bardzo zrównoważoną konstrukcją, uniemożliwiającą jej przypadkowemu przewróceniu, dzięki temu jest w pełni bezpieczny w używaniu, nawet w przypadku wnętrz w których przebywają najmłodsi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.