Menu

Lampa błyskowa Yongnuo Lampa diodowa Yongnuo YN-0906II

Cechy produktu

  • Producent YONGNUO 

Opis

Lampa diodowa Yongnuo YN-0906-II to wysokiej jakości, niezawodne i produktywne urządzenie, pozwalające na równomierne oświetlenie w trakcie fotografowania lub filmowania. Wbudowane diody (70 sztuk) dają oświetlenie o temperaturze barwowej ok.

5500 poziomów Kelvina, co jest zbliżone do naturalnego światła dziennego. Temperaturę barwową można zmodyfikować przy pomocy dołączonych dyfuzorów. Moc światła można dopasować przy pomocy przycisków. Dyfuzor zmiękczający zezwala na uzyskanie równomiernego i miękkiego oświetlenia.

Cechą podkreślającą lampę Yongnuo YN-0906-II jest zaimplementowana funkcja błysku, dzięki temu z powodzeniem może być stosowana w fotografii makro i produktowej. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy lampy jako wspomaganie autofocusa, ułatwiającego ustawianie ostrości w niedostatecznym świetle.

Kąt świecenia diod wynosi 55 stopni, a ich solidność sięga 20 000 h. Jasność lampy to 500 lumenów a temperatura barwowa bez dyfuzora wynosi 5500K. Lampa posiada regulację mocy, tryb błysku oraz wspomaganie AF.

W zestawie znajduje się szyna montażowa umożliwiająca zamontowanie lampy na urządzeniach, które nie są wyekwipowane w gorącą stopkę i załączone zostały dwa magnetyczne dyfuzory rozpraszający i ocieplający....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.