Menu

Yongnuo Speedlite YN660

Cechy produktu

  • Producent Yongnuo 

Opis

Przeznaczenie Yongnuo YN-660 to manualna i szczególnie mocna (ilość przewodnia 66) lampa współpracująca z każdym aparatem wyekwipowanym w typową gorącą stopkę. Lampa może pracować w trybie Master, a także Slave a więc może być jednocześnie sterownikiem jak i odbiornikiem.

perfekcyjnie stanie na wysokości zadania wśród świadomych użytkowników oświetlenia błyskowego. Do niebanalnych rozwiązań należy też funkcja stroboskopu. Atrybuty uwydatniające spora moc błysku YN-660 to lampa o ogromnej mocy. Liczba przewodnia lampy wynosi aż 66 (dla ISO 100 i ogniskowej 200 mm), co jest niesamowicie dobym skutkiem.

Tak duża moc lampy pozwala na swobodne operowanie światłem równocześnie bezpośrednim, odbitym jak i rozproszonym przy użyciu dodatkowych modyfikatorów. Może być więc stosowana równocześnie w plenerze jak i studio.

idealnie też jako główne źródło światła przy zdjęciach plenrowych w ostrym słońcu. Bezprzewodowe sterowanie Sterownik radiowy pracujący z częstotliwością 2.4 GHz, umożliwia bezprzewodowe sterowanie pracą lampy z odległości aż 100 metrów!

Lampa YN-660 może pracować zarówno w trybie nadajnika: Master - sterując lampami YN660, YN560IV, YN560III, jak i odbiornika: Slave - będąc sterowana przy pomocy lamp YN660, YN560IV, YN560-TX albo nadajników RF605, RF603II, RF602.

wbudowana fotocela zaimplementowana w lampę fotocela zezwala na wyzwolenie za pomocą innego błysku. Fotocela może działać w 2 trybach S1 oraz S2 reagując bezpośrednio na błysk albo pomijając przedbłysk. Złożony system oświetleniowy YN-660 może być jednym z komponentów grupy zarządzanej z poziomu aparatu.

Możliwość pracy w jednej z sześciu grup, a także w jednym z szesnastu kanałów zezwala na tworzenie rozbudowanych systemów oświetleniowych zabezpieczonych przed wyzwalaniem poprzez nieporządane osoby. To idealne rozwiązanie nawet przy profesjonalnych wykorzystaniach.

spory, podświetlany ekran LCD znaczny, podświetlany ekran LCD znajdujący się z tyłu lampy upraszcza odczyt ustawień, a także zarządzanie innymi lampami w nad wyraz wygodny sposób. Gnizado synchronizacyjne PC Dzięki zastosowanemu gniazdu PC możliwe jest podłączenie odbiornika i wyzwalanie lampy za pomocą nadajników innych firm.

Zasilanie bateriami typu AA albo akumulatorem zewnętrznym YN-660 zasilana jest przy pomocy 4 akumulatorów lub baterii typu AA co sprawia, że zapasowe baterie można nabyć nawet w zwykłym kiosku w praktycznie każdym kraju.

Aby zwięszyć wydajność i przyspieszyć gotowość do zdjęć seryjnych osiągalne jest skorzystanie z dodatkowego, zewnętrznego zasilania przyłączanego do znajdującego się w lampie gniazda. Funkcja stroboskopu (tryb MULTI) niebanalnym rozwiązaniem zezwalającym na stworzenie atrakcyjnych fotografii jest funkcja stroboskopu a więc kolekcji błysków w wyjątkowo krótkim czasie.

Częstotliwość i liczba błysków możemy regulować w menu lampy. Zastosowany dyfuzor i odbłyśnik W głowicy lampy znajduje się chowany dyfuzor, zmiękczający i rozpraszający światło oraz odbłyśnik użytkowany do bezpośredniego skierowania części światła na fotografowany obiekt w przypadku gdy głowica jest skierowana ku górze.

To niezwykle prosty sposób, by bez dodatkowych rozwiązań wpłynąć na rozchodzenie się światła.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.