Menu

Yongnuo YN-685EX - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Yongnuo 

Opis

Przeznaczenie lampy YN-685 YN-685 to niezwykle mocna lampa działająca w systemie Nikon i-TTL. Umożliwia współpracę z aparatem jednocześnie na sankach jak i bezprzewodowo dzięki temu idealnie sprawdzi sie równocześnie w reportażu jak i studio.

Synchronizacja z krótkimi czasami umożliwia uzyskanie ciekawych efektów. Cechy uwydatniające szeroka moc błysku YN-685 jest lampą o szczególnie dużej mocy. Ilość przewodnia przy ISO 100 i 200 mm wynosi aż 60.

Tak znaczna moc zagwarantuje komfort wykorzystywania zarówno w studio jak i plenerze będąc nadrzędnym źródłem światła. Ponadto, dioda wspomagająca autofocus znacznie przyspiesza ustawianie ostrości w ciemności, co upraszcza pracę z lampą.

dużo trybów pracy Lampa może pracować zarówno na stopce aparatu, korzystając z systemu i-TTL, manualnie, jak i bezprzewodowo, przy pomocy sterowania radiowego przez YN-622N-TX. Pracując z trybie bezprzewodowym realna jest kontrola zaawansowanych funkcji, oraz sterowanie kilkoma lampami dopasowując moc błysków dla poszczególnych lamp.

Obracana i uchylana głowica Głowica lampy YN-685 zezwala na regulację jednocześnie w pionie (-7 do 90 stopni) jak i poziomie (-180 do 180 stopni). Takie rozwiazanie pozwala na odbicie błysku pod dowolnym katem, od praktycznie dowolnej powierzchni (np.

ściany czy sufitu) uzyskując przy tym zdecydowanie bardziej plastyczne oświetlenie niż przy błysku bezpośrednim. Palnik z zoomemrewelacyjnie skonsolidować liczba światła niezbędnego do oświetlenia fotografowanej sceny lampa dopasowuje kąt rozsyłu światła do użytej w aparacie ogniskowej w zakresie od 20 do 200 mm.

Pozwala to jednocześnie zaoszczędzić moc przy wykorzystywaniu długich ogniskowych skracając czas ładowania lampy i rozszerzając trwałość akumulatorów. Możliwe jest również ręczne ustawienie ogniskowej. Wbudowany dyfuzor i odbłyśnik wbudowany w głowicę, chowany odbłyśnik zezwala na odbicie części światła podczas fotografowania z uniesioną do góry głowicą.

Kieruje w ten sposób część światła bezpośrednio na fotografowaną scenę. Znajdujący się w głowicy dyfuzor rozprasza i zmiękcza światło eliminując powstawanie ostrych cieni. Obszerny, podświetlany ekran LCD ekran LCD umieszczony z tyłu lampy upraszcza podgląd ustawień i operowanie lampą.

YN-685 też komunikację dźwiękową (np. Powiadamiającą o naładowaniu), którą w razie potrzeby możemy wyłączyć. Bezprzewodowa łączność Lampa błyskowa YN685 obsługuje radiową komunikację z aparatami Nikon w systemie i-TTL, poprzez zaimplementowany odbiornik YN-622N (II), sterownik YN-622N-TX, a także wyzwalanie przy pomocy sprzętów YN-560IV, YN-560TX i RF-605/RF-603III/RF-603.

Wykorzystując odbiornik YN-622N II osiągalne jest wyzwalanie lampy choćby z odległości do 100 m. W otwartej przestrzeni. Lampa wykorzystuje częstotliwość transmisji 2.4 GHz. Tryb HSS i wsparcie AF Tryb HSS zezwala na synchronizację błysku choćby przy wyjątkowo niedługich czasach otwarcia migawki - do 1/8000 s.

Tak niedługi czas naświetlania zezwala na zamrożenie niemal każdego ruchu, a także na stosowanie lampy w ostrym słońcu, gdzie liczba światła wymusza używanie niedługich czasów. W słabych warunkach oświetleniowych w ustawieniu ostrości pomaga dodatkowa dioda generowana z lampy i usprawniająca działanie systemu AF.

Zasilanie Lampa jest zasilana za pośrednictwem 4 akumulatorów albo baterii rodzaju AA, które bez problemu można kupić w kioskach i sklepach na całym świecie. Stopka lampy pozostała uszczelniona chroniąc styki przed zniszczeniem i zabrudzeniem co zapewnia produktywne działanie poprzez długie lata.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.