Menu

Zestaw lamp do makrofotografii R1C1 NIKON

Cechy produktu

  • Producent NIKON 
  • Przeznaczenie Nikon 

Opis

pakiet lamp do makrofotografii R1C1 NIKON wyjątkowy komplet bezprzewodowych lamp błyskowych do w pełni samoczynnego realizowania makrofotografii.
W jego skład wchodzą dwie zdalne lampy błyskowe SB-R200 mocowane do obiektywu i sterownik SU-800 współdziałający z systemem pomiaru światła i-TTL w aparacie. Wszystkie polecenia dotyczące wyzwalania lamp błyskowych są przekazywane bezprzewodowo za pośrednictwem podczerwieni. Zestaw posiada na dodatek adaptery do przedniego oświetlania, filtry i pierścienie pośrednie do najpopularniejszych rozmiarów gwintów służących do mocowania filtrów na obiektywach Nikkor. Za pomocą sterownika SU-800 można też kontrolować działanie dodatkowych lamp błyskowych SB-R200 lub SB-800 i SB-600, co umożliwia korzystanie z pełnej elastyczności kreatywnego systemu oświetlenia (Creative Lighting System) marki Nikon zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze. Kompletny komplet oświetlenia do makrofotografii posiada 2 bezprzewodowe lampy SB-R200 Wyzwalacz bezprzewodowy SU-800 Dyfuzor SW-12 do oświetlenia bezpośredniego Pierścienie adaptujące wkręcane w gwint o średnicy 52/62/67/72/77mm Zapakowane w praktyczną torbę fotograficzną.
Dołączane akcesoria:
Lampa błyskowa SB-R200
Case SS-SU800
Adapter rozpraszający SW-11
Attachment ring SX-1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.