Menu

hue white TURACO 16474/93/P0 LAMPA OGRODOWA LATARNIA PHILIPS HUE NOWOŚĆ

Cechy produktu

 • Producent PHILIPS HUE 

Opis

hue white TURACO 16474/93/P0 LAMPA OGRODOWA LATARNIA PHILIPS HUE

URACO 16474/93/P0 LAMPA OGRODOWA LATARNIA PHILIPS HUE

zapewniające łatwość i wygodę obsługi

 • zawiera białą żarówkę Hue
 • Ciepłe białe światło (2700 K)
 • efektywna kontrola dzięki mostkowi Hue*
 • Ustaw oświetlenie tak, by witało Cię w Twoim domu

  Korzystaj z wygody, którą oferują światła samoczynnie włączające się, gdy wchodzisz do domu i wyłączające się, gdy go opuszczasz. Rozładuj samochód i wejdź do domu przy odpowiednim oświetleniu. Po prostu ustaw aplikację Hue na tryb Home or Away, by włączyć się wszystkie światła lub zezwolić geolokalizacji, by zrobiła to za Ciebie bez konieczności dotykania żadnego przycisku. To naprawdę proste.

 • Inteligentne sterowanie, w domu i na zewnątrz

  Rozświetl swój teren na zewnątrz i przejrzyj, co się tam dzieje. Połączenie świateł zewnętrznych z mostkiem Hue pozwala na sterowanie nimi w dowolny sposób. Użyj wewnętrznych przełączników Philips Hue, aplikacji Philips Hue na swym urządzeniu lub sterowania głosowego (Amazon Alexa, Apple HomeKit lub asystent Google) pozwalającego na sterowanie oświetleniem zewnętrznym. Możesz ustawić harmonogramy świecenia, po to, żeby symulować Twoją obecność w domu. Steruj swoim oświetleniem zewnętrznym w zaciszu domu lub z dowolnej innej lokalizacji.

 • Ustawiaj wyłączniki czasowe w celu komfortowego używania

  Ciesz się dłuższymi wieczorami na zewnątrz, dokończ pracę w ogródku albo po prostu wynieś śmieci po zmroku. Twój Philips Hue będzie włączać światła się samoczynnie z uwzględnieniem harmonogramów lub czynności rutynowych wschód/zachód słońca. W ten sposób można oczywiście też wyłączać albo przyciemniać światła. Nie będziesz się już nigdy martwić pozostawionym włączonym światłem.

 • Przyciemnianie bez instalacji

  Przekonaj się, jak płynne przyciemnianie zagwarantuje oświetlenie Philips Hue. Nie za jasno. Nie za ciemno. Po prostu nieprzeciętnie. W tym celu nie potrzebujesz ani kabli ani elektryka ani instalacji.

 • Sterowanie w wybrany sposób

  Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tableta poprzez aplikację Philips Hue lub dodaj do systemu wewnętrzne przełączniki sterujące oświetleniem. Ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i niemało innych funkcji, żeby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue. Philips Hue współpracuje nawet z technikami Amazon Alexa, Apple HomeKit i asystentem Google, które zezwalają na sterowanie oświetleniem za pomocą głosu.

 • niepodatne na działanie warunków atmosferycznych (IP44)

  To urządzenie do wykorzystywania na zewnątrz Philips Hue pozostało specjalnie zaprojektowane pod kątem wilgotnych miejsc i przeszło rygorystyczne testy, które potwierdziły jego atrybuty. Stopień ochrony IP określany jest przez dwie liczby: pierwsza to stopień ochrony przeciw wnikaniu ciał stałych, a druga — przeciw wnikaniu wody. Klasyfikacja IP44 oznacza oporność na bryzganie wody z dowolnego kierunku. To najbardziej popularny produkt, który doskonale nadaje się do zastosowań zewnętrznych.

 • Wymaga mostka Hue producenta Philips

  Aplikacja Philips Hue na smartfony i tablety pozwala na sterowanie wszystkimi punktami świetlnymi Philips Hue podłączonymi do mostka. Sterowanie osiągalne jest także w inny sposób — przy pomocy wewnętrznego ściemniacza Philips Hue, zezwalającego na włączanie, wyłączanie i przyciemnianie świateł.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.