Menu

Lampa Nowodvorski Cumulus 9714 XL oprawa zewnętrzna ogrodowa 1x60W E27 biała

Cechy produktu

  • Producent NOWODVORSKI 

Opis

Cumulus to kolekcja lamp ogrodowych firmy Nowodvorski, których zarys i nazwa odnoszą się do kłębiastych chmur złożonych z kropel wody, zwanych właśnie cumulusami. W procesu występują cztery warianty opraw, o średnicy na poziomie 30, 45, 60 i 80 cm.

Wszystkie oprawy wyprodukowano z polietylenu (PE). Materiał ten jest giętki i woskowaty, dzięki czemu lampy są oporne na uszkodzenia i przyjemne w dotyku. Uzupełniające atuty polietylenu to oporność na korozję i ścieranie oraz niski współczynnik przewodzenia ciepła.

dzięki czemu oprawa nie nagrzeje się od włączonej żarówki i nie ulegnie zniszczeniu poprzez korozję i czyszczenie ścierką. Od każdej lampy Cumulus wychodzi przewód o długości 250 cm, który jest odporny na wodę.

dzięki temu nie trzeba oddzielnie dokupywać kabla do oprawy. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności na poziomie IP65. Oznacza to, że jest ona oporna na wodę, deszcz i parę wodną i pyły i kurze.

dzięki temu oprawę można bezpiecznie stosować na zewnątrz. Nie uszkodzi się ona, nie zaleje, ani nie ulegnie korozji. Wewnątrz zewnętrznej oprawy oświetleniowej Nowodvorski Cumulus znajduje się miejsce na jedną żarówkę o trzonku E27, w wersji halogenowej, LED lub energooszczędnej.

Maksymalna moc źródła może wynieść do 60 W, co zapewnia dużo światła. Wybierając odpowiednią żarówkę możemy uzyskać barwę światła ciepłą białą, neutralną lub zimną. Do lampy Cumulus polecamy żarówki LED, o niskim poborze mocy i dużej wydajności.

Lampy Cumulus wyglądają znakomicie połączone w grupy, umiejscowione w ogrodzie, między drzewami albo roślinami, gdzie świecąc ciepłą barwą światła, nadają wyśmienity nastrój i relaksujący klimat. Porada od Projektantki Wybierając lampę na zewnątrz należy upewnić się,ma ona podwyższoną klasę szczelności, która zapewni niepodatność na wodę i pyły.

Lampa Nowodvorski Cumulus nadzwyczajnie nadaje się do użycia w ogrodzie, na werandzie albo nawet na balkonie. Jest to świetne oświetlenie nastrojowe, które po włączeniu zagwarantuje znakomity klimat i pełni funkcję nad wyraz atrakcyjnej dekoracji.

Polecamy oświetlenie Cumulus każdej osobie, która chce podkreślić nietuzinkowy charakter otoczenia i nadać błogą atmosferę miejscu jej aranżacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby oprawy stosować wewnątrz pomieszczenia dopasowywać w grupy - drobne z obszernymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.