Menu

Lampa zewnętrzna Nowodvorski Mistral I 3394 1x60W E27 IP44 grafit

Cechy produktu

  • Producent NOWODVORSKI 

Opis

seria Mistral firmy Nowodvorski to wysokiej jakości lampy ogrodowe wytworzone z aluminium, a także poliwęglanu. Oprawy te charakteryzuje postępowa stylistyka wykonania, wysoka niepodatność na wodę i korozję oraz dużo dawanego światła.

W linii znajdują się dwie wersje kinkietów i słupek ogrodowy. Tego typu lampy genialnie nadają się do oświetlenia drogi wjazdowej na posesję, drzwi wejściowych do budynku albo bramy do garażu. Lampy ścienne mogą być również zamocowane na tarasie.

Nazwa procesu Mistral pochodzi od zimnego, porywistego wiatru wiejącego w południowej Francji przez Masyw Centralny. W języku oksytańskim (w Polsce bardziej znanym jako prowansalski) słowo to oznacza mistrz, pan lub wiatr.

w środku lampy znajduje się miejsce na jedną żarówkę energooszczędną lub LED, o mocy maksymalnej 23 W, co odpowiada ponad 100 W w przeliczeniu na moc konwencjonalnego źródła. Dzięki czemu oprawy Mistral zapewniają dużo światła i wyjątkowo prawidłowo nadają się na oświetlenie elewacji.

dodatkową zaletą jest możliwość wyboru barwy światła. Zależnie od zastosowanej żarówki do dyspozycji mamy kolor ciepły biały, neutralny albo zimny. Porada od Projektantki Zestawienie aluminiowej konstrukcji z podwyższoną klasą szczelności to rewelacyjne połączenie dla lampy zewnętrznej.

dzięki czemu jest ona w pełni odporna na wodę i pyły. Aluminium, z którego wytworzono oprawy Mistral jest materiałem o bardzo wysokiej wytrzymałości na korozję. Oznacza to, iż lampy nie uszkodzą się od niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Główną zaletą poliwęglanu, z którego wytwarzano klosze lamp, jest fakt, że nie osiada na nich kurz ani brud. Dzięki czemu ich pielęgnacja jest przystępna. Ponadto materiał ten nie pęka na mrozie, nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych, ani nie uszkodzi się od wody.

Lampy ogrodowe Mistral są więc w pełni bezpieczne do wykorzystywania w ogrodzie. Dodatkową zaletą jest podwyższona klasa szczelności na poziomie IP44. Oznacza to, że oprawa jest oporna na wodę, wilgoć, parę wodną oraz kurze i pyły.

dzięki temu oświetlenie Nowodvorski Mistral nie uszkodzi się, ani nie ulegnie zwarciu. Polecamy lampy zewnętrzne Nowodvorski Mistral każdej osobie, której zależy na innowacyjnym, eleganckim i użytecznym oświetleniu ogrodowym.

Produkty te wytwarzane są z materiałów wytrzymałych na niełatwe warunki atmosferyczne. Lampy po włączeniu dają dużo światła i wyglądają idealnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.