Menu

Ogrodowa LAMPA ścienna OAKMONT FE/OAKMONT2/M Elstead FEISS elewacyjna OPRAWA zewnętrzna kinkiet outdoor IP44 brązowa patyna

Cechy produktu

  • Producent Feiss 

Opis

To szczegóły posiadają największe znaczenie, jednocześnie jeśli chodzi o aranżowanie wnętrz domów i mieszkań jak i posesji wokół nich. Jeśli chodzi o te drugie miejsce, to jednym z takich stylowych detali może okazać się prezentowana powyżej lampa Oakmont ogrodowa FE/OAKMONT 3/M, która została produkowana poprzez angielską producenta Elstead z niebywałą skrupulatnością i zachowaniem niemal rzemieślniczych metod produkcji, które wyróżniają ten model spomiędzy innych na rynku.

Lampa Oakmont ogrodowa FE/OAKMONT 3/M to bowiem konstrukcja wytworzona z odlewanego aluminium, pokrytego kolorem ciepłego brązu w odcieniu gorzkiej czekolady. Jej miękkie linie daszka, a także samej latarenki,sprawiają, iż ogród nabiera wyjątkowego charakteru w trakcie kiedy oświetlany jest przez emitowane poprzez cztery szybki wytwarzane z ziarnowego szkła światło.

Całość osadzona została natomiast na kwadratowej stopie, asygnowanej do zamontowania jej na powierzchni płaskiej, która może być słupek ogrodzenia czy także balustrady okalającej balkon albo taras. Oświetlenie inne niżeli wszystkie, czyli Lampa Oakmont ogrodowa FE/OAKMONT 3/M Wśród wielu lamp ogrodowych dostępnych w naszej ofercie, lampa Oakmont ogrodowa FE/OAKMONT 3/M podkreśla się w głównej mierze swoim sposobem i dokładnym wykonaniem, które powoduje, że staje się ona nie tylko źródłem światła, lecz i niepodzielną częścią aranżacji ogrodowej.

Dodając jej tym samym elegancji i niesamowitego uroku. Dodatkowo jej kolorystyka wspaniale komponuje się z roślinnością oraz elewacjami budynków produkowanymi z kamienia lub drewna. Dodatkowo lampa Oakmont ogrodowa FE/OAKMONT 3/M to model, który wykorzystuje do oświetlania posesji aż trzy żarówki, których maksymalna moc może wynosić 3 x 60W.

A do tego spełnia ona także klasę szczelności IP44, która kompletnie uodparnia ją na działanie wody i innych niekorzystnych czynników atmosferycznych, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo jej użytkowania.

Sam montaż lampy także nie powinien sprawić nikomu problemów, a to za sprawą zaimplementowanej stopy i nawierconych w niej otworów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.