Menu

Słupek ogrodowy z czujnikiem ruchu 44cm 1X12W E27 NEW YORK 307330 POLUX/SANICO 2020-06-25T00:00/2020-07-15T23:59

Cechy produktu

  • Producent POLUX 

Opis

Lampa ogrodowa Polux New York GLA505QS144GFSM E27 z czujnikiem ruchu 44cm.

dekoracyjne oprawy oświetleniowe wytworzone z rdzoodpornej stali, dedykowane są do montażu ściennego lub konstrukcji na podłożu stałym. Źródło światła osłonięte jest mlecznym kloszem z plastiku. Jako źródło światła stosuje się żarówkę klasyczną, świetlówkę energooszczędną albo żarówkę LED z trzonkiem E27 (tzw. „spory gwint"). Konstrukcja oprawy i zaimplementowane materiały gwarantują wysoką oporność mechaniczną, a także niepodatność na wnikanie wody i pyłu.
Połączenie klasyki z nowoczesnością sprawia, że te oprawy oświetleniowe posiadają uniwersalne zastosowanie, a wysokiej jakości materiały użyte przy ich produkcji zapewnią długą i bezusterkową pracę.
Lampy te znamionują się szerokim zastosowaniem. Stosuje się je jako dekoratywne oświetlenie wjazdów, wejść, ogrodów albo wnętrza budynku - najczęściej montowane na elewacjach budynków, oświetlenie skwerów, parków i trawników. Tradycyjny kształt w połączeniu z postępowym wykonaniem pozwala na szereg najróżniejszych zastosowań lamp INOX firmy Polux. Zamontować je można jednocześnie w otoczeniu nowoczesnego biurowca lub marki jak także w ogrodzie czy na podjeździe domu.

wariant artykułu: Oprawa stojąca 44cm z czujnikiem ruchu
marka produktu: POLUX
Linia artykułu: NEW YORK
Index: 307330
Główny materiał towaru: Aluminium, tworzywo nienaturalne
Głównyproduktu: Grafit
wymiar artykułu: 110 x 80 x 440 mm
Napięcie znamionowe towaru: 220-240V~50/60Hz
Moc znamionowa towaru: max 40W
Trzonek: E27
Wymienne źródło światła: Tak
Klasa ochronności towaru: I klasa
Stopień ochrony artykułu: IP44
Warunki pracy towaru: od - 20°C do + 45°C
Klasa energetyczna artykułu: Oprawa jest dostosowana do żarówek o klasach energetycznych: A++, A+, A,B,C
informacje: Oprawa sprzedawana bez źródła światła
dodatkowe funkcje: Oprawa zaopatrzona w detektor ruchu i zmierzchu PIR, możliwość regulacji czasu świecenia od 10 s do 4 min, maksymalny zasięg wykrywania ruchu do 1,8 m, horyzontalny kąt wykrywania ruchu do 90°, możliwość ustawienia poziomu natężenia oświetlenia otoczenia, przy którym urządzenie pracuje w zakresie od 2 do 2000 lux.
Gwarancja: 2lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.