Menu

Kasztanowobrązowy kinkiet zewnętrzny Londontowne

Cechy produktu

  • Producent Elstead 

Opis

Czasem konwencjonalne rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne, które przeważnie ma zapewniać bezpieczne powrotu do domu. Wobec tego, dla naszych klientów, którzy poszukują właśnie takich lamp ogrodowych, prezentowana jest w naszym sklepie lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/L.

wyprodukowana przez brytyjska markę Elstead, czerpie z konwencjonalnych modeli, które sprawdzają się świetnie w ogrodach od lat. Lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/L to bowiem prosta, prostokątna latarenka, wytworzona najczęściej z czarnego metalu, stanowiącego jej ramię, a także podstawę, daszek i mocowanie.

Jej wnętrze i równocześnie osłonę dla oprawy żarówkowe stanowi w niej szkło o kontrastowym mlecznym odcieniu. Dzięki czemu lampa ta prezentuje się niezwykle elegancko i minimalistycznie i nadaje się jednocześnie do domów o tradycyjnej bryle jak i tych nieco bardziej innowacyjnych.

Lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/L klasyka i rewelacyjny design Lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/L ze względu na swoją klasyczną formę i wykończenie to stanowczo uniwersalne rozwiązanie, które spełni oczekiwania w większości ogrodów.

jednocześnie w sytuacji kiedy zostanie zamontowana przed drzwiami wejściowymi, jak i na tarasach czy balkonach, a choćby w altankach. Jej mleczne szkło zagwarantuje subtelne, nastrojowe światło, które podkreśla aranżacje ogrodów, ich nasadę oraz otaczającą roślinność.

Z kolei ciemny kolor zapewni idealny wygląd lampy przez długi czas, ponieważ osiadający na niej kurz i inne zabrudzenia będą praktycznie niewidoczne. Dodatkowo lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/L to model, który w swoim wnętrzu skrywa jedną oprawę żarówkową dedykowaną do konstrukcji żarówki o mocy 1 x 75W, zarówno w wersji LED jak i konwencjonalnej.

Dając tym samym jej użytkownikom pełną swobodę ich wyboru. Podobnie jak i inne lampy producenta Elstead przeznaczone do ogrodów, także i ta spełnia klasę IP44, która broni ją przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.