Menu

Kinkiet Nowodvorski Rio II 4424 zewnętrzny 2x40W E27 czarny IP54 >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!

Cechy produktu

  • Producent NOWODVORSKI 

Opis

Nowodvorski Rio to kolekcja postępowych kinkietów ogrodowych z nietypowym kształtem klosza, przeplatanym przez aluminiowe pasy. Dzięki takiej konstrukcji światło padające na ścianę daje nad wyraz atrakcyjny efekt i widocznie jest go więcej.

Lampy ścienne Rio wykończono w kolorze grafitowym. Tego typu paleta nad wyraz prawidłowo komponuje się z progresywnym budownictwem. Oprawy mogą służyć do oświetlenia wejścia do budynku albo garażu i bocznej ściany, na której nie ma okien.

bardzo ważną zaletę kinkietów Rio stanowi właściwy wybór materiałów, optymalnych do oświetlenia zewnętrznego. Aluminium, z którego produkowano oprawę, znamionuje się wysoką wytrzymałością na korozję. Oznacza to, iż lampa nie zardzewieje pod wpływem niełatwych warunków atmosferycznych.

Poliwęglan (PC), który posłużył do konstrukcji klosza, to tworzywo, na którym nie osiada kurz ani pył. Dzięki temu proces czyszczenia jest łatwy, a sama lampa za każdym razem przepuszcza dużo światła. Wewnątrz lampy ściennej Nowodvorski Rio przewidziano miejsce na dwie żarówki halogenowe, energooszczędne lub LED o trzonku E27.

Moc maksymalna każdego źródła może wynieść do 40 W. Do tego typu oprawy polecamy żarówki LED, które znamionują się niskim poborem mocy i wysoką wydajnością, a w przeliczeniu na moc konwencjonalnej żarówki, mogą osiągnąć choćby 100 W każda.

Porada od Projektantki Zestawienie aluminiowej konstrukcji z podwyższoną klasą szczelności to nieprzeciętne połączenie dla lampy zewnętrznej. Dzięki temu jest ona w pełni niepodatna na wodę i pyły. Lampy z procesu Nowodvorski Rio znamionują się podwyższoną klasą szczelności na poziomie IP54.

Oznacza to, że są one oporne na wodę, parę wodną i deszcz oraz pyły i kurze. Dzięki czemu można bezpiecznie zamontować kinkiety na zewnątrz budynku, w miejscu narażonym na deszcz, śnieg lub zanieczyszczenia powietrza.

Kinkiet Nowodvorski Rio to wyśmienita sugestia dla osób, którym zależy na nowoczesnym, szykownym i poręcznym oświetleniu zewnętrznej strony budynku, wjazdu do posesji lub ogrodu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.