Menu

Kinkiet PEDIMENT M FE/PEDIMENT/M - Elstead Lighting - Rabat w koszyku

Cechy produktu

  • Producent Elstead 

Opis

Oświetlenie inspirowane minionymi epokami to genialny sposób na stworzenie unikatowej atmosfery nie tylko we wnętrzach, ale także wokół budynków i w ogrodach. Przykładem takiej lampy jest między innymi prezentowana w naszej ofercie lampa Balmoral ogrodowa BALMORAL.

stworzona jest ona przez angielska firmę Elstead, która nawiązała w niej do modeli lamp ulicznych, które oświetlały niegdyś londyńskie uliczki. Lampa Balmoral ogrodowa BALMORAL to forma kinkietu, asygnowanego do konstrukcji na ścianach elewacji budynków czy we wnętrzach altanek.

Jej prostokątny kształt uzyskany został przy pomocy metalu w ciemnym, głębokim brązowym kolorze, który stanowi ramę dla trzech szklanych szybek o ziarninowej strukturze, powodującej wrażenie, jakby zostały one pokryte poranną rosą.

Zwieńczenie lampy to natomiast ascetyczne, metalowe zdobienia, które perfekcyjnie łączą się z całą formą lampy. Oświetlenie w modelu tym realizowane jest z kolei przy pomocy trzech, konwencjonalnych świecznikowych opraw żarówkowych.

Romantyczny ogród z lampą Balmoral Lampa Balmoral ogrodowa BALMORAL to prosty i szybki sposób na stworzenie na balkonach, tarasach czy altanach unikatowej, enigmatycznej, wręcz romantycznej atmosfery, która będzie sprzyjać wieczornemu przesiadywaniu na świeżym powietrzu z kubkiem ulubionej herbaty.

Zamontowana na ścianie, dostarczy odpowiednią ilość światła, które za sprawą ziarninowego szkła, stworzy urodziwe rozbłyski, które podkreślą roślinność i zapewnią pełne bezpieczeństwo podczas powrotów do domu.

dodatkową zaletą tego modelu, jest prosty dostęp do opraw oświetleniowych, przy pomocy zastosowanych w nim drzwiczek, które zlokalizowane są na przedniej części tej lampy. Dodatkowo lampa Balmoral ogrodowa BALMORAL może być użytkowana na zewnątrz bez żadnych obaw o jej uszkodzenie, za sprawą posiadanej przez nią ochrony IP44, uodparniającej ją na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, długookresowego promieniowania UV, a także zmiennych temperatur.

dzięki temu ukazuje się ona znakomicie przez lata.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.