Menu

Kinkiet WELLFLEET S FE/WELLFLEET/S - Elstead Lighting - Rabat w koszyku

Cechy produktu

  • Producent Elstead 

Opis

Oświetlenie ogrodowe nie zawsze musi się charakteryzować na tle budynków czy posesji. Dlatego również dla sympatyków właśnie tego typu rozwiązań oferujemy w naszym sklepie model jakim jest lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/M, kompletnie zaprojektowana i tworzona poprzez brytyjską producenta Elstead z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, gwarantujących jej wytrzymałość i perfekcyjną prezencję.

dzięki czemu lampa ta stanie na wysokości zadania jako oświetlenie jednocześnie nowoczesnych, jak i znamionujących się konwencjonalną bryłą budynków. Lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/M powstała bowiem z metalu o czarnym wykończeniu, który wytwarza jej prostokątną formę tworzona z à la ram i podstawę i daszek.

Wnętrze lampy wypełnia natomiast szkło o mlecznym kolorze, stwarzające prostokątny klosz, przesłaniający oprawy żarówkowe i powodując, że emitowane poprzez lampę światło przybiera przyjemnego, miękkiego charakteru, tworzącego klimatyczny nastrój w ogrodzie.

Lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/M postaw na prostotę oświetlając swoje drzwi wejściowe Lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/M to jeden z wielu modeli dostępnych w naszym sklepie, który genialnie sprawdzi się jako oświetlenie montowane przy drzwiach wejściowych, które ma do nich wskazywać drogę i rozświetlać posesję przed nimi.

Jej prostokątny zarys wyjątkowo należycie będzie z nimi współgrał, a klasyczny czarny odcień pasował będzie z kolei do każdego rodzaju materiału z jakiego będą wykonane jednocześnie one jak i elewacja budynku. Lampa Roscoe ogrodowa FE/ROSCOE/M realizuje oświetlenie z wykorzystaniem pojedynczego trzonka żarówkowego o gwincie E27 dedykowanego do montażu żarówki o maksymalnej mocy 75W.

Żarówka ta w dodatku może być w nim montowana jednocześnie w konwencjonalnej, jak i LED-owej wersji. Sam montaż lampy odbywa się natomiast istotnie prosto i bez problemu dzięki dołączonemu schematowi i instrukcji.

w dodatku oprawa ta może zostać także bez żadnych obaw wystawiona na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV, gdyż spełnia klasę szczelności IP44.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.