Menu

Globo Lampa stojąca Kolorowy, 2-punktowe - - Obszar wewnętrzny - BALI - Czas dostawy: od 6-10 dni roboczych

Cechy produktu

  • Producent GLOBO 

Opis

Lampy podłogowe to wyjątkowy wariant oświetlenia, który najczęściej użytkowany jest we wnętrzach jako oświetlenie dodatkowe, które doświetla daną przestrzeń. Ich zaletą jest także to, iż ze względu na brak konieczności mocowania ich do jakiegokolwiek podłoża mogą być luźno przenoszone z wnętrza do pomieszczenia wedle zaistniałych potrzeb.

w dodatku lampy podłogowe, to także znakomite dodatki aranżacyjne, które wzbogacają wygląd, przykładem jednego z takich modeli jest natomiast w naszym sklepie lampa Bali podłogowa 25829, produkowana przez firmę Globo Lighting.

Lampa Bali podłogowa 25829 to coś więcej aniżeli tylko dodatkowe oświetlenie wnętrz, to użytkowe dzieło sztuki w formie wysokiej tuby, która została produkowana z tkaniny o witrażowej formie w barwach mlecznej bieli, brązów i karmelu połączonych ze sobą za pomocą trójkątów.

Ten ładny abażur w tej lampie został natomiast osadzony na zrównoważonym stelażu, dzięki czemu zachowuje swój właściwy zarys, a z kolei krągła stopa lampy zagwarantuje jej jednostajne ustawienie na podłożu.

Poznaj sekret przytulnych salonowych wnętrz Jednym z najprostszych sposobów na to, aby salonowe wnętrze, nabrało przyjemnego, domowego i ciepłego charakteru jest zastosowanie w nim właściwego oświetlenia, takiego jakim jest lampa Bali podłogowa 25829, która za sprawą swojego abażura, emituje światło o ciepłej barwie wpadającej w żółte tony, które sprzyjają relaksowi i wypoczynkowi.

dzięki czemu lampa ta w połączeniu z miękkimi dzianinami, naturalnym drewnem czy płomieniem świec palonych wieczorami, pozwoli stworzyć nieszablonowy nastrój, który olśni każdego. Dodatkową zaletą jaką posiada lampa Bali podłogowa 25829, jest także jej wysokość wynosząca 1500 milimetrów, a także światło emitowane na jej całej wysokości, dzięki temu równomiernie rozchodzi się ono po powierzchni wnętrza.

Samo oświetlenie w tej lampie wykonywane jest natomiast za sprawą dwóch żarówek o maksymalnej mocy 2 x 60W, równocześnie w wersji LED jak i klasycznej, które oferowane są także w naszym sklepie Lampomat.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.