Menu

Globo TONGARIRO Lampa stołowa Siwy, 1-punktowy - - Obszar wewnętrzny - TONGARIRO - Czas dostawy: od 4-8 dni roboczych

Cechy produktu

  • Producent Globo 

Opis

Każdy z nas uwielbia się otaczać spektakularnymi przedmiotami, a producent Global Lighting doskonale zna potrzeby swoich klientów, dlatego również w swej ofercie posiada ona wyjątkową lampę Tongariro biurkową 21503, która można zakupić w naszym sklepie Lampomat, w wyjątkowej cenie.

Lampa Tongariro biurkowa 21503 to model, asygnowany do pracowni, biur oraz pokojów dziecięcych i nastolatków, które zagwarantuje nieprzeciętne oświetlenia przestrzeni roboczej i równocześnie zachwyca swym minimalizmem.

Lampa Tongariro biurkowa 21503 została bowiem produkowana z metalu w szarym, gołębim odcieniu, z którego wytworzono jej podstawę o okrągłym kształcie, zapewniającą jednostajne ustawienie na wybranych powierzchniach, a także klosz o profilu tradycyjnej kopuły, który nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale także osłania źródło światła.

dzięki czemu jej użytkownicy nie są oślepiani. Drugim materiałem wykorzystanym do jej stworzenia jest natomiast drewno, które łączy podstawę lampy z kloszem i umożliwia regulację jej kąta nachylenia. Takie połączenie sprawia, iż lampa Tongariro biurkowa 21503 jest wręcz definicyjnym przykładem oświetlenia w skandynawskim stylu.

Jak stworzyć wygodne miejsce do pracy Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach przenosi swoje obowiązki zawodowe w zaciszu domowych pomieszczeń. Home office, żeby był jednak sprawny i nie frustrował, wymaga zaaranżowania przestrzeni asygnowanej jedynie do pracy.

nawet jeśli nie posiadasz oddzielnego wnętrza, z lampą Tongariro biurkową 21503 możesz stworzyć swój własny kąt. Wystarczy biurko, odrobina zieleni i lampka ustawiona w wybranym miejscy, aby dana przestrzeń wyglądała atrakcyjnie, a równocześnie sprzyjała wydajnej pracy.

Lampa Tongariro biurkowej 21503 ustawiona na biurko pokazuje się bowiem genialnie zarówno z drewnianymi, jak i szklanymi czy metalowymi powierzchniami. Na dodatek zagwarantuje uzupełniające źródło światła, bez którego po zmroku, praca staje się szczególnie męcząca.

Mówiąc o jej zaletach, warto także pamiętać,zagwarantuje ona możliwość konstrukcji żarówek w technice LED.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.