Menu

Stojąca LAMPA biurkowa SIRI LP-4227/1T BLK Light Prestige metalowa LAMPKA stołowa czarna

Cechy produktu

  • Producent Light Prestige 

Opis

Oferowaną lampę stojącą SIRI nie musisz zastosować wyłącznie na biurku. Gdy umiejscowisz ją na stoliku w salonie albo na szafce nocnej to na dodatek tam precyzyjnie spełni podstawową funkcję, jaką jest rozprzestrzenianie światła.

Oprawa o konwencjonalnej formie skomponuje się z wieloma aranżacjami postępowymi, vintage, industrialnymi i surowymi. Stylową konstrukcję uwydatnia dwukolorowy klosz. Wnętrze pokryto białą barwą, natomiast zewnętrzna część jest czarna.

Oprawy świetnie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty eksponujące nieszablonowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła.

Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: czarny (LP-4227/1T BLK) / szary - czarny (LP-4227/1T GRY) / biały - czarny (LP-4227/1T WHT) wymiary: Wysokość całkowita: 34 cm Szerokość: 15 cm Regulacja kąta światła: tak Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

towar atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw mieści instrukcję obsługi oraz części potrzebne do złożenia sprzętu. Oferowaną lampę stojącą SIRI nie musisz wykorzystać tylko na biurku.

Gdy umiejscowisz ją na stoliku w salonie lub na szafce nocnej to na dodatek tam precyzyjnie spełni podstawową funkcję, jaką jest rozprzestrzenianie światła. Oprawa o konwencjonalnej formie skomponuje się z wieloma aranżacjami postępowymi, vintage, industrialnymi oraz bezkompromisowymi.

Stylową konstrukcję podkreśla dwukolorowy klosz. Wnętrze pokryto białą barwą, natomiast zewnętrzna część jest czarna. Oprawy wyśmienicie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty wyróżniające unikatowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: czarny (LP-4227/1T BLK) / szary - czarny (LP-4227/1T GRY) / biały - czarny (LP-4227/1T WHT) wymiary: Wysokość pełna: 34 cm Szerokość: 15 cm Regulacja kąta światła: tak Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

produkt certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw zawiera instrukcję obsługi, a także elementy konieczne do złożenia sprzętu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.