Menu

CORAL-Lampa wisząca Drewno Ø40cm

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent David Trubridge 

Opis

Lampa wisząca, minimalny model, składająca się ze struktury wyprodukowanej z naturalnego bambusu, a także białego kabla zasilającego. Ta lampa wisząca tworzona pozostała z drewnianych części połączonych ze sobą przy pomocy nylonowyh nitów.

Dostarczana do złożenia (w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla podczas transportu), ta lampa jest w nieskomplikowany sposób składana dopasowując do siebie drewniane części przy pomocy nylonowych nitów. Prawdziwa drewniana koronka, ta graficzna lampa wisząca o ekologicznej formie inspirowana jest otaczającą nas naturą.

zastosowane ekologiczne materiały tworzą z tej kolekcji doskonały przykład elegancji i kierunku innowacyjnego Nowozelandzkiego designu. Siatka tej lampy wiszącej będzie swoistą grą światła i cienia, która spektakularnie udekoruje ściany i sufity Waszego domu.

Żarówka: 1x100W E14 max (brak w pakiecie).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.