Menu

Downlight LAMPA sufitowa POINT L 6008 Nowodvorski metalowa OPRAWA spot tuba grafitowa

Cechy produktu

  • Rodzaj plafon 
  • Gwint żarówki GU10 
  • Producent Nowodvorski 

Opis

Lampa sufitowa tuba Nowodvorski Point 6008 to podłużna, kolista oprawa oświetleniowa o stylistyce technologicznej. Lampę stworzono ze stali lakierowanej na kolor grafitowy, natomiast pokrywę dopracowano w barwie szarej.

wewnątrz znajduje się miejsce na jedną żarówkę GU10. Tego typu oprawa oświetleniowa ma nad wyraz wszechstronny charakter poprzez co może być użyta w aranżacji dowolnego pomieszczenia. Lampy tuby są stosowane w korytarzach, gdzie wskazują na ciąg komunikacyjny.

wynajdziemy je ponadto w innowacyjnych salonach i sypialniach, zwłaszcza z sufitem podwieszanym, a także w obszarach pomieszczeń dedykowanych na jadalnię, nad stołem lub blatem. W serii Point firmy Nowodvorski znajdują się tuby o wysokości 18 cm, 13 cm i 8 cm, w kolorze białym i grafitowym.

Szara pokrywa lampy sufitowej Point 6008 montowana jest przy użyciu dwóch magnesów umiejscowionych pod metalowymi płatami bocznymi, które można zobaczyć na czwartym zdjęciu. Tego typu rozwiązanie jest bardzo praktyczne i estetyczne.

użycie magnesów pozwoliło na zrezygnowanie z dodatkowych śrubek, co nadaje się do surowej stylistyki lampy. Poza tym ściągnięcie pokrywy i zamiana żarówki nie stanowi żadnego problemu i nie wymaga wykorzystania śrubokręta, co jest przystępne i wygodne, zwłaszcza gdy trzeba wymienić żarówki w kilku tego typu lampach.

Stelaż grafitowej lampy sufitowej Nowodvorski Point 6008 wytwarzano ze stali. Materiał ten znamionuje się wysoką wytrzymałością i opornością na uszkodzenia. Dzięki temu wszystkie elementy lampy są potężnie umocowane, a całość jest wytrzymała na obtłuczenia i odkształcenia, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania produktu.

we wnętrzu oprawy przewidziano miejsce na jedną żarówkę GU10 o mocy maksymalnej 35 W, co jest stosowne dla tego typu lampy. Żarówka GU10 daje światło kierunkowe, o kącie świecenia od 25 do 125 stopni, w zależności od rodzaju.

Płaski kształt bańki żarówki powoduje,nad wyraz korzystnie wtapia się ona w linię klosza lampy, jak zaprezentowano na pierwszym zdjęciu. Nowodvorski Point 6008 zezwala na wykorzystanie w dodatku żarówek GU10 LED, które charakteryzują się możliwością wyboru barwy światła, możliwością pozyskania większej mocy, a także zmniejszonym zużyciem energii.

w wyniku czego mamy możliwość nad wyraz szerokiej personalizacji lampy, kąta padania światła, jego intensywności i barwy. Polecamy lampę sufitową tubę Nowodvorski Point 6008 w kolorze grafitowym każdej osobie, która szuka wytrzymałego, ascetycznego i poręcznego oświetlenia technologicznego.

Tego typu produkt spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu, na suficie konwencjonalnym lub podwieszanym, zwłaszcza w pokoju o stylistyce nowoczesnej lub minimalistycznej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.