Menu

Eglo 96671 - LED Plafon FUEVA-C LED/21W/230V biały, okrągły

Cechy produktu

  • Rodzaj plafon 
  • Producent Eglo 

Opis

Sterowana aplikacją lampa sufitowa LED Fueva-Connect Z krągłą lampą sufitową LED Fueva-Connect możliwości oświetlenia są prawie nieograniczone. Światłem lampy sufitowej LED można sterować za pomocą smartfona albo tabletu za pośrednictwem gratisowej aplikacji dostępnej dla systemów Android i IOS.

Białe oświetlenie w zakresie od 2 700 K do 6 500 K, kolorowe światło w ponad 16 milionach różnych odcieni kolorystycznych, płynne ściemnianie światła w sytuacji każdej wybranej barwy światła, projektowanie, zapisywanie i wybieranie przeróżnych kreacji świetlnych, wybieranie zmiany barw w różnych prędkościach, sterowanie oświetleniem w podróży – to wszystko są możliwości tworzenia efektów świetlnych i sterowania oświetleniem, jakie oferuje lampa sufitowa LED Fueva-Connect.

Oprócz sterowania za pośrednictwem smartfona lub tabletu możliwe jest też sterowanie przy pomocy pilota dostępnego w „akcesoriach dodatkowych", który umożliwia wybór prawie tych samych ustawień. Pilota można w dodatku zintegrować w aplikacji jako grupę, przy czym grupę tę można dowolnie zdefiniować (wnętrze lub pojedyncza oprawa świetlna).

Klasa efektywności energetycznej: A+

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.