Menu

Futura Steel 66 zwis czarny 32751 SIGMA

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent SIGMA 

Opis

Lampa wisząca Sigma Futura Steel LED 32751 to nowoczesna, stalowa oprawa oświetleniowa, która wyśmienicie nadaje się do powieszenia nad biurkiem, w domu lub miejscu pracy. Do konstrukcji lampy Futura wykorzystano najwyższej jakości materiały, a także najnowocześniejsze moduły LED.

dzięki czemu jest ona wytrzymała i niepodatna na uszkodzenia i wysoce produktywna i energooszczędna. Szerokość lampy wiszącej Futura Steel LED wynosi 66 cm. Jednak w serii Futura znajdują się ponadto oprawy oświetleniowe o innych długościach - 36 cm, 99 cm i 126 cm.

dzięki czemu można jezwiązać do rozmaitych biurek lub blatów. W dodatku lampy z tego cyklu występują w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, grafitowej i białej. Lampy Futura, podobnie jak wszystkie produkty tej marki, wyprodukowane są w Polsce, przez polskiego producenta Sigma.

w środku oprawy zastosowano wysokiej jakości moduł LED, o ponadprzeciętnej wydajności świetlnej na poziomie 95 LM / W. Oznacza to, iż z jednego W poboru zyskujemy wyjątkowo dużo światła, co przekłada się dodatkowo na rozszerzoną energooszczędność.

całkowita moc lampy Futura 32751 wynosi 8 W. W przeliczeniu na konwencjonalną żarówkę można porównać to aż do 60 W, co daje dużo światła. Temperatura barwowa modułu LED wynosi 3000 K, co odpowiada ciepłej białej barwie światła.

Nie jest ona męcząca dla oczu, umożliwia intensywną pracę jak i na odpoczynek. Moduł LED nie wymaga użycia dopełniającego transformatora albo zasilacza. Wszystkie potrzebne elementy do uruchomienia lampy Futura znajdują się w pakiecie.

Lampa wisząca Sigma Futura Steel LED 32751 posiada możliwość regulacji wysokości. Maksymalny poziom opuszczenia klosza wynosi 80 cm od sufitu. Za pomocą stalowych linek, bez konieczności demontażu oprawy, możemy dowolnie zmienić wysokość zawieszenia, w wskazanym zakresie.

proces ten odbywa się przez wsunięcie albo wysunięcie zawiesia z podsufitki. Dopełniające zalety lampy Futura, o których warto wspomnieć, to bardzo prosty montaż do sufitu oraz wygodna i prosta pielęgnacja.

Do czyszczenia oprawy wystarczy ścierka z mikrofibry, za pomocą której potrzeba sporadycznie przetrzeć osiadły kurz. Mocowanie do sufitu odbywa się przy użyciu kołków rozporowych, za pomocą których należy przytwierdzić podsufitkę.

Lampa wisząca Sigma Futura Steel LED 32751 to szczególnie korzystny wybór dla osób, które poszukują wysokiej jakości, energooszczędnej lampy do biura. Oprawa poza tym, że daje dużo światła i jest energooszczędna, wygląda estetycznie i ascetycznie.

Futura nie przytłacza swoją wielkością, a jednocześnie w pełni spełnia przydzielone jej zadanie oświetlenia obszaru roboczego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.