Menu

GLOBO 15855-3 - Żyrandol na lince VARUS 3xE27/40W/230V

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Gwint żarówki E27 
  • Producent Globo 

Opis

W dzisiejszych czasach oświetlenie już dawno przestało jedynie pełnić swoją podstawową funkcję, jaką jest dostarczanie światła. Innowacyjne modele lamp to coraz częściej niewielkie, funkcjonalne dzieła sztuki, które zdobią wnętrza i stają się ich centralnym punktem, przyciągającym uwagę i olśniewającym jednocześnie domowników, jak i ich gości.

świetny przykładem, potwierdzającym tę tezę jest prezentowana w naszym sklepie Lampomat lampa Varus wisząca 15855-3, pochodząca z bogatego portfolio firmy Globo Lighting. Lampa Varus wisząca 15855-3 swój atrakcyjny design zawdzięcza najczęściej trzem kloszem, zawieszonym na różnorodnej wysokości w formie kul.

Ich dwukolorowy barwa łącząca wysmakowane srebro z klasycznym złotem mieni się podczas używania, odbijając światło i wytwarzając specyficzny efekt we wnętrzu. Stylistycznym zamknięciem klamrą formy lampy jest natomiast jej złoty, krągły spodek montażowy, do którego zamocowano na linkach klosze.

Całość została tworzona z połączenia dwóch tworzyw- metalu, a także szkła, dzięki czemu gwarantuje odporność i wysoką jakość. Eleganckie salonowe wnętrze rozświetlone przez lampę Varus wiszącą Salon to wyjątkowe pokój w każdym domu, z jednej strony pełni ono role reprezentacyjna, ponieważ to właśnie tam najczęściej przyjmujemy gości.

Z drugiej powinien jednak także zapewniać wygodę i komfort przebywania w nim w trakcie wieczornego relaksu. Dlatego tak ważne jest w nim właściwe oświetlenie. Lampa Varus wisząca 15855-3 to model, który perfekcyjnie sprawdzi się w tej roli, jednocześnie zdobiąc wnętrze, a także gwarantując przyjemne miękkie światło, sprzyjające wyciszeniu po ciężkim dniu poza domem.

Jej trzy oprawy oświetleniowe pozwalające na zamontowanie równocześnie klasycznych, jak i LED-owych żarówek. Lampa Varus wisząca 15855-3 zwisając spod sufitu, perfekcyjnie będą współgrać z meblami wykonywanym z naturalnego drewna, szkła, a nawet metalu.

dzięki czemu zawieszona w salonie wpisze się w każdą jego aranżacje i choćby najmocniej wymagające osoby.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.