Menu

Lampa wisząca Nowodvorski Missisipi I / 5355

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent Nowodvorski 

Opis

Jak nietrudno się domyślić, lampa Missisipi swą nazwę zawdzięcza najdłuższej rzece w Ameryce Północnej. Missisipi płynie przez całe Stany, z północy na południe. Co niebanalne, jest to czwarta pod względem długości rzeka świata, po Nilu, Amazonce i Jangcy.

Sama lampa wisząca producenta Nowodvorski również jest wyjątkowo długa, zwłaszcza na tle innych opraw tego typu, gdyż jej wymiar wynosi aż 905 mm. Poszczególne komponenty lampy wytworzono ze stali, szkła oraz plastiku.

Tak by z jednej strony zapewnić odpowiednią trwałość i jakość wykonania, a z drugiej uzyskać przystępną cenę, dużo światła i relatywnie lekką konstrukcję. Wewnątrz oprawy Nowodvorski Missisipi znajduje świetlówka liniowa o mocy 21 W.

Co w przeliczeniu na standardową żarówkę wynosi ponad 100 W. Lampa więc gwarantuje nad wyraz dużo oświetlenia. Postępowy fason wykonania połączony z architektonicznym projektem powoduje, że prezentowana lampa wisząca najlepiej nadaje się do użycia w biurze lub miejscu pracy.

W niektórych sytuacjach można ją również spotkać w aranżacjach w korytarzu albo kuchni. Porada od Projektantki Szklany klosz najlepiej czyścić delikatnie wilgotną ściereczką z mikrofibry, z płynem do szyb.

dzięki czemu łatwo pozbędziesz się kurzu i nie uszkodzisz tworzywa. Wysokość zwisu lampy można dowolnie regulować. Odbywa się to przez podciągnięcie albo wysunięcie zawiesia z podsufitki. Dzięki temu oprawę można złączyć do różnej wysokości sufitów, stołów lub blatów.

Polecamy lampę wiszącą Nowodvorski Missisipi każdej osobie, której zależy na tym, aby uzyskać szykowne i ergonomiczne oświetlenie, a do tego w korzystnej cenie wyposażyć biuro lub przestrzeń roboczą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.