Menu

Lampa wisząca STICKS X5 retro simple NOWODVORSKI 6270 +RABAT w koszyku za ilość!!!

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent NOWODVORSKI 

Opis

Miedziana lampa wisząca Sticks 6270 Nowodvorski 5x60W metalowa oprawa molecular zwis pałąk miedź czarny - seria lamp Nowodvorski Sticks wytwarzano w oparciu o regularnie przecinające się linie. Jest ona świetną propozycją dla osób szanujących odważne rozwiązania aranżacyjne.

Ta składająca się z trzech komponentów seria to połączenie industrialnych motywów z surową formą. Znakiem charakterystycznym tworzonych z czarnej, lakierowanej stali lamp z linii STICKS są pozbawione jakichkolwiek ozdobników oraz osłon żarówki, które dzięki czemu wpisać się mogą kompletnieową aranżację emitując równocześnie czyste, nie tłumione niczym światło.

Prosty design dyskretnie urozmaicają wykończenia w odcieniu miedzi. Wybierając tą stylową kolekcję możemy połączyć oświetlenie do każdego wnętrza domu począwszy od reprezentacyjnego salonu, poprzez nowoczesny gabinet, a na industrialnej kuchni skończywszy.

Do grona lamp STICKS należą trzy odrębne modele. Pierwszy z nich wyposażono w dwa źródła światła, dzięki czemu pozwala on budować dyskretny i jednocześnie przytulny nastrój. Drugi składa się z trzech ułożonych prostopadle względem siebie żarówek.

Trzeci, najbardziej rozbudowany, to pięć punktów świetlnych umieszczonych na dwóch poprzecznych rurkach, których ułożenie może być dowolnie dostosowywane. Niezależnie od wybranego rodzaju możemy mieć pewność,kolekcja lamp STICKS nada wyrazisty efekt każdemu wnętrzu.

Poza wysokim stopniem funkcjonalności podkreśli ona wystój zainspirowany równocześnie modernizmem, futuryzmem, industrializmem, minimalizmem, jak i stylem skandynawskim. Linia lamp Sticks oszczędzi nam trudów i wątpliwości, które towarzyszą projektowaniu nowej przestrzeni i rozświetli na nowo wnętrze naszego domu – jednocześnie dosłownie, jak i w przenośni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.