Menu

Lampa wisząca zwis oprawa Rabalux Adeline 1X26W LED biała 2509

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent RABALUX 

Opis

Lampa wisząca Rabalux Adeline 2509 to biały, kolisty żyrandol LED o progresywnej stylistyce. Lampę tworzono z metalu oraz tworzywa sztucznego. Diody LED umieszczone są po wewnętrznej stronie okręgu, a światło z nich padające skierowane jest w dół i do środka.

Moduł odpowiada mocą klasycznej żarówce na poziomie 110 W, co daje dużo światła. Lampa posiada możliwość regulacji wysokości. Tego typu produkt znakomicie nadaje się do aranżacji w biurze oraz w salonie, sypialni albo jadalni, zwłaszcza w pomieszczeniach o stylizacji nowoczesnej i bezkompromisowej.

W serii Adeline producenta Rabalux występuje ponadto zwis o średnicy 60 cm oraz plafon w rozmiarze 45 i 60 cm. Wszystkie produkty z tej oraz inne, podobne lampy, zaprezentowano u dołu strony. Wewnątrz lampy Rabalux Adeline 2509 zainstalowano produktywny moduł LED o mocy 26 W.

Oznacza to, że oprawa pobiera tyle światła co konwencjonalna 26 W żarówka, a oddaje go blisko 4 razy więcej, świecąc z mocą na poziomie 110 W. Zaimplementowany moduł LED do lampy Adeline daje światło o barwie neutralnej, o temperaturze barwowej na poziomie 4000 K.

Taka odcień nieraz spotykana jest w aranżacjach postępowych salonów i apartamentów, a także w miejscach pracy gdzie dba się o stylistykę otoczenia. Lampa nie wymaga dokupienia uzupełniającego zasilacza i gotowa jest do działania od razu po podłączeniu do prądu.

artykuł nie współpracuje ze ściemniaczem. Metalowa budowa białej lampy wiszącej LED Rabalux Adeline 2509 jest bardzo wytrzymała i oporna na uszkodzenia. Dzięki temu oprawa nie odkształci się, ani nie ulegnie obtłuczeniu w sytuacji omyłkowego uderzenia ręką lub przedmiotem.

Metal chroni także wewnętrzny obszar obręczy, wytworzony z tworzywa sztucznego, przed osiągalnymi obrażeniami. Lampa wisząca Rabalux Adeline 2509 to nieprzeciętny dobór dla osób, które poszukują szykownej i szykownej oprawy oświetleniowej wpisującej się w trend surowy i innowacyjny.

Lampa daje dużo światła, a przy tym prezentuje się szczególnie poprawnie. Oprawę Adeline 2509 sprowadzamy na zamówienie z głównego magazynu producenta Rabalux, na Węgrzech. Transport do polski zajmuje na ogół 4 dni robocze.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.