Menu

Lucide GRIFFON Reflektor sufitowy Biały, 1-punktowy - Nowoczesny - Obszar wewnętrzny - GRIFFON - Czas dostawy: od 3-6 dni roboczych

Cechy produktu

  • Rodzaj plafon 
  • Producent Lucide 

Opis

Sufitowy reflektor LED Griffon - projekt techniczny do wszechstronnego wykorzystania Reflektor sufitowy Griffon LED może być obracany o 360° i w ten sposób ustawiany w zależności od potrzeb. Jako kolejny wygodny dodatek, Griffon jest wyekwipowany w technologię dim to warm" (przyciemnienie do ogrzania) i umożliwia regulację temperatury barwowej i intensywności światła.

gwarantuje to optymalne dobranie do każdej sytuacji. Punkt świetlny jest zintegrowany z liniowym, postępowym wzornictwem. Trzymany jest po lewej i prawej stronie poprzez dwa ramiona, w zasięgu których może być na dodatek trafnie obracany i odchylany.

Smukły zarys pomaga reflektorowi wtapiać się w mnóstwo przestrzennych ustawień i nie rzuca się w oczy, żeby zwrócić uwagę na efekt oświetlenia. Wiązka światła ma uniwersalny, bezpośredni efekt o kącie 40°.

wykorzystanie innych reflektorów tego typu kreuje imponującą i aktualną atmosferę. " Klasa sprawności energetycznej: A++

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.