Menu

Nowoczesna plafoniada z białym wnętrzem abażura - EXX36-Murel

Cechy produktu

  • Producent Lumes 

Opis

na pewno nie raz słyszałeś, iż dom to ludzie. Nie ściany, meble czy dodatki. To mieszkający w nim ludzie powodują, że wnętrze tętni życiem, a atmosfera jest ciepła i przyjazna. Jest coś jeszcze, co pozytywnie wpływa na klimat w Twoim domu i czyni go jeszcze piękniejszym. To odpowiednie oświetlenie. Lampa, która wymodeluje Twoją przestrzeń i uczyni ją przytulną, klimatyczną, całkowitą magii krainą. A jeśli mowa o nadzwyczajnym oświetleniu, które oczaruje Ciebie i Twoje wnętrze, musisz poznać nieszablonową, atrakcyjną plafoniadę EXX36-Murel producenta Lumes!

Oświetlenie wbrew pozorom to nie tylko podstawowe źródło światła, choć niektórzy tak właśnie go traktują. W rzeczywistości to niezastąpiony sposób, aby ocieplić wnętrze, wprowadzić do niego unikatowy nastrój i wydobyć z niego to, co najpiękniejsze. Adekwatna lampa powinna także zdobić Twój dom i być jego zachwycającą dekoracją. Jako producent podążająca za wyjątkowymi rozwiązaniami, dla której to Ty jesteś najważniejszy, stworzyliśmy coś niezwykłego... progresywną, elegancką, oryginalną plafoniadę EXX36-Murel! To fenomenalna lampa, która jest połączeniem trzech kolistych abażurów. W ten sposób formuje obfity, ładny plafon, który przyciąga spojrzenia niczym magnes. Jego designerska forma i wytworna aparycja udekoruje Twoje wnętrze za dnia, wieczorem zaś wykreuje ciepłą, klimatyczną atmosferę. W jego blasku Twój salon, sypialnia, kuchnia lub jadalnia będą się prezentować tak fantastycznie, jak jeszcze nigdy dotąd. Subtelnie podkreśli wszystkie atuty, tworząc wokół siebie wyjątkową aurę. Szykowności dodają mu okrągłe klosze, które pokryte zostały szlachetną, welurową tkaniną. Dzięki temu stanie się luksusową ozdobą, którą wszyscy będą podziwiać. Jeśli więc jesteś miłośnikiem takich rozwiązań, to nasza sugestia jest wyprodukowana właśnie dla Ciebie!

Kliknij tutaj i sprawdź ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz efektywne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.