Menu

Paul Neuhaus Q-AMY Lampa Sufitowa LED Stal nierdzewna, 6-punktowe - Nowoczesny/Design - Obszar wewnętrzny - Q-AMY - Czas dostawy: od 2-4 dni roboczych

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent Paul Neuhaus Q 

Opis

Kompatybilna z ZigBee lampa sufitowa LED Q-Amy z dodatkowym pilotem Futurystyczna kompozycja z trzema pierścieniami świetlnymi przymocowanymi do cienkich rozpór na rozecie sufitowej, dopuszczającymi możliwość obracania, a zwłaszcza użyta technika powodują, iż lampa sufitowa LED Q-Amy jest postępowym źródłem światła, które może być obsługiwane nie tylko przy pomocy dostarczonego pilota.

Jakonadaje się do ZigBee, może także zostać zintegrowane z systemem smart home opartym na standardzie bezprzewodowym ZigBee. Dzięki technologii CCT LED barwę światła można zmieniać w zakresie od ciepłej bieli do uniwersalnej bieli, a ściemnianie światła o dowolnie wybranej barwie może dodatkowo odbywać się w sposób płynny, bezstopniowo.

za pomocą jednego pilota można obsługiwać jednocześnie do 20 lamp lub konfigurować maksymalnie trzy grupy lamp. W trzech pierścieniach zamontowano sześć tablic LED, dzięki temu światło skierowane jest w dół, a także w górę, co gwarantuje jasne oświetlenie, którego atrybuty można ustawiać, obracając pierścienie.

Klasa wydajności energetycznej: A+

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.