Menu

Plafon ONTARIO LED 3573 - Argon - Rabat w koszyku

Cechy produktu

  • Rodzaj plafon 
  • Producent Argon 

Opis

Plafon lampa oprawa sufitowa Argon Ontario 1x21W LED biały 3573 - Plafony Argon Ontario to światło ujęte w kwadrat metalowych obręczy i mlecznej szyby. Współczesny a zarazem tradycyjny plafon do zamontowania na każdym suficie.

Plafonów można użyć jako zestawu lamp identycznych albo rozmaitej wielkości i kolorów. Plafony występują w dwóch wariantach – na tradycyjne żarówki E27 oraz w oszczędnej wersji LED. Przystępne odcienie opraw to biały szary i czarny.

Do wyboru firma daje nam ponadto trzy wielkości kwadratowych plafonów o długości boku 25 cm, 35 cm i 45 cm. Plafony dają nad wyraz dużo światła dlatego jest to rewelacyjny dobór do holi, korytarzy, obfitych pomieszczeń czy biura.

Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie firmy jak również we współpracy z polskimi hutami szkła. Produkty Polskiego producenta Argon to typowo dzieła wykonywanie ręcznej pracy co jest konieczne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości produktu.

Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy. Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy konstrukcji i wykorzystywaniu zawierają instrukcje załączone do oprawy.

Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.