Moje konto
  • Lampa stojąca SOLARIS 3043051 POLNED Lampa stojąca SOLARIS 3043051 POLNED

Lampa stojąca SOLARIS 3043051 POLNED

1 oferta z 1 sklepu

Producent POLNED WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPOLNED

TYP: LAMPA STOJĄCA Opis: Lampa stojąca SOLARIS wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor grafitowy. Oprawa posiada nowoczesną i prostą w formie stylistykę. Klosz jest wykonany w taki sposób aby oprawa dawała oświetlenie prostopadle lub równolegle do podświetlanej drogi, ścieżki czy chodnika.

Razem z lampą jest w zestawie stopka z kołeczkami i wkrętami a także grot do mocowania lampy w ziemi. W ofercie znajdziesz również lampę z innym kloszem o nazwie MAGNUS.Przeznaczenie : Słupek wyznaczający ciągi komunikacyjne, podjazdy, podświetlenie kwiatów, krzewów itp.

System łączenia Plug&Play:Oznacza łatwość podłączenia i używania. Nasz system oświetleniowy oferuje program oświetlenia, dzięki któremu może bezpiecznie i szybko wykonać instalację systemu. Każda lampa posiada dołączony przewód ze skręcanym złączem gotowym do połączenia z przewodem głównym.

Łatwiej nie można! Wszystkie przewody i transformatory wyposażone są w szczelne skręcane złączki. Bezpieczny system 12V: System oświetlenia zaprojektowano tak, aby było ono bezpieczne dla Was, waszych dzieci i zwierząt.

12 Volt (niskie napięcie) jest uznane przez europejskie prawo jako napięcie bezpieczne. Nowe technologie pozwalają, aby oświetlenie 12 Volt w pełni oświetliło twój dom, ogród, chodnik, parking, podjazd.

Połączenie transformatora do poszczególnych lamp odbywa się za pomocą ręcznie skręcanych złączek. Nie są potrzebne żadne narzędzia, jedynie śrubokręt do montażu niektórych lamp. Nasze oświetlenie przygotowane jest również do instalacji w już istniejącym ogrodzie; wszystkie przewody i złącza mogą być ułożone na powierzchni.

Wskazówki w łączeniu sytemu Plug&Play- Przewody powinny być ułożone pod ziemią na głębokości będącej poza zasięgiem pracy maszyn (kosiarka, areator, wertykulator). Uszkodzenie przewodu nie jest niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt.

Należy sporządzić dokumentację instalacji.- Wskazanym jest przy skręcaniu elementów użycie smaru lub oliwy. Podczas ewentualnej wymiany źródła światła ułatwi to demontaż.- Transformatory przystosowane są do montażu na zewnątrz - odporne na wszelkie warunki atmosferyczne- Automatyczne włączenie i wyłączenie systemu możliwe jest przy zastosowaniu włącznika zmierzchowego z timerem art.

6009011. Umożliwia on wymierną oszczędność energii- Podłączenie lamp o sumarycznej mocy wyższej niż moc zasilającego je transformatora, spowoduje jego trwałe uszkodzenie!- Wszystkie złącza przystosowane są do montażu na zewnątrz, również pod ziemią i w betonie.- Oczyszczenie wszystkich elementów podczas ewentualnej wymiany źródeł światła pozwala na utrzymanie szczelności lamp w czasie ich dalszego użytkowania.

UWAGA! PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY. * Mimo wszelkich starań rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też