Acer Aspire  [965A-316A1]

Acer Aspire [965A-316A1]

  • Cena od: 1490
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Dzięki temu laptopowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. Acer 965A-316A1 cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody gniazda USB rozmieszczono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Acer Aspire  [965A-316A1]

Podusmowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu 965A-316A1.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie